priemyselne brany

Aké typy priemyselných brán poznáme?

Tým najlepším spôsobom, ako ochrániť auto či dielňu pred krádežou či poveternostnými vplyvmi, je vlastniť poriadnu garáž. A čo je súčasťou takejto garáže? No jednoznačne prvotriedne garážové brány Baneko, bez ktorých by garáž ako taká ani náhodou neplnila svoj účel. Ktoré z nich sú najlepšie? Sekcionálne, rolovacie či dvojkrídlové priemyselné brány?

Ľahká manipulácia, vysoká odolnosť = sekcionálne brány

Sekcionálne priemyselné brány sú mimoriadne obľúbené z hľadiska kvalitného prevedenia, mimoriadnej pevnosti a ľahkej manipulácií. Ponúka vysokú bezpečnosť, bezproblémovú funkčnosť, nízku hlučnosť a pochváliť sa môžu tiež výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Skvelo odolávajú poveternostným vplyvom a sú určené do podnikov a objektov, kde je menej voľného priestoru, keďže jednotlivé sekcie, z ktorých sú priemyselné brány vyrobené, sú umiestnené zvislo nad sebou a tým pádom nezasahujú do priestoru pred garážou.

Jednoduchá inštalácia, žiadne stavebné úpravy = rolovacie brány

Rolovacie priemyselné brány sú vhodné predovšetkým do samostatných garáží, ktoré nie sú súčasťou podniku. Prečo? K ich nevýhodám patrí horšia tepelná izolácia, no mnohým ľuďom môže práve táto vlastnosť vyhovovať. Ich inštalácia je mimoriadne jednoduchá, a to bez toho, aby ste museli robiť stavebné úpravy.

Cenovo výhodný, najmenej náročný variant z hľadiska uzavierania garáže – dvojkrídlové brány

Dvojkrídlové priemyselné brány sú akousi klasikou, keďže patria medzi najjednoduchšiu možnosť, čo sa týka výberu garážových brán. Sú vyrábané spravidla v typizovaných rozmeroch, no nie je problém prispôsobiť ich na mieru podľa požiadaviek klienta. Krídlo môžete „doplniť“ o vstupné dvere či vetraciu mriežku, čo mnoho ľudí považuje za veľké plus! Podobne ako v predchádzajúcom prípade, tak aj dvojkrídlové brány sú mimoriadne jednoduché na inštaláciu, ktorá vám skutočne zaberie minimum času. Ak hľadáte skôr štandardný, jednoduchý, cenovo výhodný a najmenej náročný variant z hľadiska uzavierania garáže, siahnite práve po tomto type.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *