priemyselna garazova brana

Viete vybrať kvalitné priemyselné brány?

Viete, čo ovplyvňuje voľbu priemyselnej brány? Áno, je to v prvom rade priestor, kam chcete takúto bránu umiestniť, ale i ďalšie vlastnosti haly akými je tepelná izolácia, požiadavky na bezpečnosť či flexibilita. Avšak, pre každého z nás sú rozhodujúce kritéria najmä cena, bezpečnostné prvky garážovej brány a bezpochyby i náročnosť údržby. Viete si aj vy vybrať kvalitnú priemyselnú bránu, ktorá bude spĺňať vaše očakávania a požiadavky?

Aké typy priemyselných brán poznáme?

Sekcionálne priemyselné brány patria medzi najobľúbenejšie na trhu vzhľadom k tomu, že sa posúvajú kolmo, tesne pod strop. Sú zárukou maximálnej tepelnej izolácie, čiže sa hodia najmä do budov, kde sa vyžaduje prvotriedne teplo, a teda i tesnenie. Pochopiteľne, že sú zabezpečené proti zlodejom, čiže sa nemusíte obávať „neželanej návštevy“. Okrem toho výborne odolávajú poveternostným vplyvom či mechanickému poškodeniu a skvelou správou je, že ich životnosť je niekoľko desiatok rokov!

Rolovacie priemyselné brány sú ideálnou voľbou pre priestory, kde nie je príliš veľa miesta, čiže cieľom zákazníkov je ušetriť priestor. Ako je zrejmé už podľa samotného názvu, rolovacie priemyselné brány sa rolujú, čiže nezaberajú priestor pred bránou, resp. za bránou. Ich prednosťou je jednoduchá manipulácia, nízka hlučnosť a tak, ako i v predchádzajúcom prípade, výborná tepelná izolácia.

Dvojkrídlové priemyselné brány od spoločnosti Baneko s.r.o. sú skvelým architektonickým prvkom, ktorý dokáže upútať pozornosť už od prvého momentu! Ide o bránu, ktorá je rozdelená do dvoch krídel, čiže je skvelou voľbou všade tam, kde nie je vhodná sekcionálna alebo rolovacia priemyselná brána. Siahnite trebárs po oceľovej zárubni, ktorá vyniká prvotriednou stabilitou, výbornou odolnosťou voči poveternostným vplyvom i akémukoľvek mechanickému poškodeniu. Vybrať si môžete z viacerých farebných prevedení, tak hurá do nakupovania!

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *