čištění koberců Praha

Děti a skvrny od barev? Již jsem přestávala věřit… Hloubkové strojové čištění koberců Praha

S pevným vztahem, rodinou a dětmi mi to v životě dobře nevyšlo, proto nyní žiji v nevelkém zrekonstruovaném domě sama. Snad i proto věnuji téměř všechen svůj čas medicíně, sportu a divadlu. Každý den si naplňuji svůj každodenní život podle sebe, i když to je mnohdy dost složité a málokdy zcela dle mých představ.

Strojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Praha

Na druhou stranu mám dost povinností i v charitě, takže si často dětí užiji dost a dost, i když z jiného pohledu. Otec byl oddaný a výtečný lékař a jelikož se v jeho starší dceři probudila architektka, byl bílý plášť připravený pro mne – mladší dceru. Nebudu to dramatizovat, chtěla jsem to sama a nyní pracuji v té samé nemocnici, stejně jako kdysi otec.

Kromě své práce…

Kromě své práce, kultury a jízdy na kole mám velmi ráda interiér svého domu, který se stále snažím vylepšovat, měnit, inovovat a přizpůsobovat. Občas proto koupím třeba nové závěsy, jindy několik drobností v antikvariátu a nebo něco minimalistického do kuchyně. Prostě, jsou to pro mne takové malé radosti v této šedivé a málo upřímné době. Snažím se, zjednodušeně řečeno, z těch několika čtverečných metrů vytvořit pohodlné místo pro život a relax.

Čištění koberců a čalounění v regionu Praha 4

Asi před půl rokem jsem si dopřála nový koberec do obývacího pokoje. Moc se mi líbil a byl přesně podle mého vkusu. Žádné vzory, žádná hra s barvami – pouze kvalitní materiál a dokonalé zpracování. V každé možné chvíli jsem se z něho těšila, byl měkký, pohodlný a krásně si rozuměl s prostorem…

Toho večera přišla na návštěvu moje sestra. Měla jsem pro ni připraveno několik knih, které si chtěla již delší dobu půjčit. Při kávě mi s upřímností pochválila koberec, což mne potěšilo dvojnásob, neboť jako architektka má na krásné věci vytříbený vkus. Mezitím mne poprosila, zda by nemohla na sobotní odpoledne přivést své dvě děti – odpovědí byl vroucí úsměv a objetí.

Čištění koberců, hloubkové čištění koberců Praha

Chlapci byli vzorní…

Chlapci byli vzorní jako vždycky, hráli si zpočátku v předsíni, jak jinak – na vojáky. Jen co bleskurychle snědli ještě teplý jablečný závin a dopili džus, rozhodli se pro televizi a malování. Vítězoslavně si do obýváku odnesli sestřin kufřík s barvičkami a ovladač… Ve stejný okamžik mi volala sestra, takže jsme se „žensky“ zapovídaly a půl hodina utekla jako voda.

Po ukončení hovoru jsem instinktivně nakoukla do obýváku, televize ještě běžela a na koberci se malovalo – namalovaný obrázek nebyl velký, ale spadla na něj celá lahvička tuše – hotová pohroma. Koberec vypadal jako po nějaké epidemii – velká skvrna a kolem několik menších… Nejsem hysterická ani výbušná, proto jsem kluky poslala zpět do předsíně, ať si tam pokračují ve vojenských hrátkách, a sama se rychle „vrhla“ na čištění koberce. Každý dotyk kartáče se saponátem byl projevem čirého zoufalství. Sestra při podvečerním pohledu na tiše umírající koberec nevěřícně kroutila hlavou, bledla stále víc a více a na mobilu začala hledat číslo svého konta… Ve stádiu bezradnosti mne nakonec napadlo zkusit ještě nějaké profesionální čištění, neboť stejný koberec již sotva seženu.

Čištění koberců Praha - tepování koberců a čalounění v Praze

Měla jsem při tom všem, ale obrovské štěstí, neboť kolega v práci mi poradil dobrý tip, s kterým má on velmi dobrou osobní zkušenost. Jedná se o úklidovou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha. Asi před měsícem tato firma čistila koberec u jeho rodičů a výsledek prý byl naprosto úžasný…

Jak se správně říká…

Jak se správně říká – tonoucí se i stébla chytá – ještě z práce jsem proto do firmy netrpělivě zavolala a věřte, že jsem s velkou pravděpodobností očekávala ortel smrti pro koberec a dávku hlubokého smutku pro mne. Dávka se sice dostavila, ale byla plná optimizmu! Milá a vstřícná slečna mi řekla, že by to zase neměl být až tak veliký problém. Stačí pouze, abych jim řekla kdy mají přijít a oni již dají koberec do pořádku – byla to pro mne opravdu zpráva dne, ze které jsem měla neskrývanou a upřímnou radost

čištění koberců Praha cena

Za dva dny se u mne ohlásili dva usměvaví pracovníci A SERVIS LIPKA a po krátké informaci a rychlé dohodě, že pro jistotu vyčistí celý koberec, se dali svižně do práce. Masivní stroj s kterým pracovali vzbuzoval respekt, ale zaměstnanci firmy měli očividně situaci pevně pod kontrolou. Svou práci vykonávali s nadhledem, odborně a skutečně precizně a v úplné pohodě. Než svůj unikátní stroj zapnuli, tak mi prozradili, že touto strojovou metodou čistí koberce opravdu do hloubky celé jeho struktury, takže určitě i ty sebeodolnější skvrny by měly bez větších problému zmizet.

Když byli se svou prací hotovi, jejich slova se plně potvrdila. Můj tolik oblíbený koberec zářil nebývalou čistotou až novotou. A po úporných skvrnách, které způsobila rozlitá lahvička s tuší, nebylo sebemenší památky. Sestra měla přinejmenším stejně obrovskou radost jako já. Takže jsem ji musela hned a bezpodmínečně telefonicky nadiktovat kontakt na společnost A SERVIS LIPKA, aby se pro každý případ dopředu pojistila. Pokud tedy i vy máte doma dětské umělce, zkuste např. link – a-servislipka.cz – Zcela určitě vás jedinečný umělecký koncert mužů z firmy A SERVIS LIPKA nezklame!

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *