profesionálne umývanie okien vo výškach Bratislava

Profesionálne umývanie, nanoimpregnácia okien, fasád. Práca vo výškach Bratislava

Hľadáte spoľahlivú, flexibilnú a výkonnú upratovaciu firmu zabezpečujúcu služby umývania okien, ktorá by zároveň okrem svojich profesijných kvalít vynikala aj ústretovým prístupom? Už ďalej nehľadajte. Hľadal som ju totiž tiež a našiel som!- umývanie okien Bratislava

umývanie okien BratislavaMôjmu objavu, ako už to tak býva, predchádzalo jedno nepríjemné zistenie. A to také, že moja mamička už vo svojom veku nestačí na pravidelné upratovanie celého domu. Bohužiaľ s priateľkou žijeme o pol republiky ďalej a tak nie je možné, aby sme sa o to starali my. Zháňali sme teda niekoho, kto by podobné práce a činnosti zastal namiesto nej. Lenže to nie je len tak. Tak po prvé, a to predovšetkým, náš dom nie je práve malý a okien aj sklenených plôch má požehnane. Takže to jednoducho nie je práca pre jedného človeka na hodinu za mesiac. Druhým faktorom je aj jeho (ne)prístupnosť, nie je totiž blízko žiadneho veľkého mesta, kde väčšina upratovacích firiem sídli a funguje.

 

 

Odvedená práca…

 

No a zohnať nejakú, ktorá by za vami vycestovala niekoľko desiatok kilometrov mimo mesto nie je len tak. A potom, tiež  je potrebné spolupracovať s niekým spoľahlivým, s niekým, komu môžete veriť nielen to, že odvedie kvalitne svoju prácu, ale tiež sa ho nebudete báť pustiť do domu k staršej pani, keď je tam sama. Všetky tieto faktory nám veľmi sťažovali hľadanie vhodných kandidátov, profesionálne umývanie okien Bratislavapretože každý mal len niečo, ale vždy minimálne jedna z týchto troch najdôležitejších vecí chýbala.

Po vyskúšaní niekoľkých firiem sme konečne na internete narazili na tú, ktorá sa o pár dní neskôr stala naším šampiónom. Nebola to žiadna iná spoločnosť ako A SERVIS LIPKA s. r. o.,  umývanie okien Bratislava,  na ktorú sme práve online čítali samú chválu. A recenzie neklamali, naozaj sú tak dobrí!

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *