umývanie okien profesionálne Bratislava

S upratovacou firmou je umývanie okien zábava. Výškové práce Bratislava

Som žena na materskej dovolenke. Máme dve malé deti, takže sa doma naozaj nenudíme. Manžel chodí normálne do práce a prichádza späť celkom unavený. Takže obstarávanie celej domácnosti  padá na mňa. Starám sa o deti, varím, upratujem, ako len to ide, periem, žehlím, a pod. Nezdá sa to, ale keď sa to dá všetko dohromady, tak je toho naozaj veľa. Jediné, čo mi vždy robilo vrásky na čele, boli okná. Už boli dlhšiu dobu zanesené prachom a celkovo špinavé – umývanie okien Bratislava.

umývanie okien BratislavaAle keďže ich máme v dome naozaj veľa, tak som sa k tomu nikdy neodhodlala. Jedného dňa som sa rozhodla, že si to uľahčím a túto prácu prenechám na niekoho, kto tomu naozaj rozumie, vie, ako na to a urobí to kvalitne. Hľadala som na internete nejakú schopnú upratovaciu firmu a podľa recenzií a kladných ohlasov zo strany zákazníkov mi vyšla najlepšie firma A SERVIS LIPKA s. r. o., umývanie okien Bratislava.  Firmu som ihneď nakontaktovala. Zamestnankyňa firmy bola veľmi milá, ochotne mi všetko vysvetlila, rovno so mnou dohodla termín realizácie mojej objednávky a vypočítala mi zároveň aj približnú cenovú reláciu. Už tento prístup ma veľmi potešil.

 

 

Prišli na čas…

 

V daný termín zamestnanci firmy A SERVIS LIPKA prišli na čas, ihneď si prešli dom, aby zistili, kde začať a akým spôsobom. Následne sa pustili do práce. Bez prestávok umývali okno za oknom. Ich práca bola rýchla a precízna, bolo vidieť, že naozaj vedia, čo robia. Okná nielen , že starostlivo umyli, zotreli, ale predovšetkým dokonale vyčistili. Nepoužili však žiadne čistiace prípravky, čo ma zarazilo, ale 100 % bavlnenú plienku, po ktorej neostali na oknách žiadne šmuhy či ťahy po leštení.

umývanie okien Bratislava
Bolo to naozaj kvalitne odvedená práca, kvôli ktorej som ani nemusela hlboko siahnuť do vrecka. Firmu A SERVIS LIPKA môžem vrelo odporúčať, ako po stránke kvality, ceny aj v prístupe a profesionalite zamestnancov.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *