Umývanie okien Bratislava

Pre tých, čo neradi umývajú okná, je tu riešenie! Výškové umývanie okien Bratislava

Bývam s kamarátmi v byte 3 + 1 v centre meste. Sme pracujúci mladí ľudia a je nás v byte dokopy päť. Vychádzame spolu dobre, jediné, čo nám robí neustále problémy, je upratovanie bytu. Predsa len päť chlapov v jednom byte je pohroma. Máme určitý systém, kedy máme každý týždeň rovnomerne rozdelenú prácu. Niekto má za úlohu upratať kúpeľňu, niekto zas spoločnú obývačku, kuchyňu, záchod, predsieň a pod. Jediné na čom sa nemôžeme dohodnúť je umývanie okien. Do toho sa jednoducho nechce nikomu. Bývame v centre, kde sa naozaj veľa práši a okná už sú za tú dobu silne zanesené a špinavé.

Umývanie presklených balkónov

Tak som jedného dňa navrhol…

Tak som jedného dňa navrhol, že si na to necháme zavolať odborníkov. Keďže sa tejto pracovnej činnosti všetci desili, nikto nenamietal a začali sme hľadať. Keď som sa pýtal svojich známych, od tety mi bola odporúčaná firma A SERVIS LIPKA s.r.o., umývanie okien Bratislava s ktorou už má bohaté skúsenosti. Pozerali sme sa na ich stránky, cenovo boli buď na rovnako s ostatnými, v niektorých prípadoch aj lepšie a recenzie mali naozaj dobré. Neváhali sme a ihneď sme firmu nakontaktovali.

Umývanie pomocou horolezeckej techniky
Nielen, že boli veľmi milí a ochotní, ale hneď s nami aj dohodli termín umývania okien a povedali nám aj približnú cenu. V daný termín potom prišli zamestnanci tejto upratovacej firmy presne na čas, byt si prešli, aby vedeli, kde začať a ako postupovať a potom už na nič nečakali a ihneď sa pustili do práce. Išlo im to pekne od ruky, bolo vidieť, že sú skúsení a naozaj to vedia. Okná dôkladne umyli, zotreli a nakoniec ich vyleštili bez leštiacich prostriedkov. Použili len 100 % bavlnenú plienku a okná boli ako nové, krásne sa leskli. Toto by nás nikdy nenapadlo, že to ide takto ľahko. S firmou A SERVIS LIPKA sme boli veľmi spokojní, preto tiež píšem túto kladnú reakciu na ich prácu. Veľká vďaka a možno znovu niekedy. Umývanie okien Bratislava.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *