profesionálne umývanie okien vo výškach Bratislava

Upratovacia firma zaistila perfektný servis. Umývanie okien Bratislava

Päť rokov sme s priateľkou bývali vo vlastnom menšom byte. Už dlhšiu dobu sme uvažovali o bábätku, tak sme to začali skúšať a hneď bola priateľka tehotná. Keďže bol náš pôvodný byt naozaj malý. Rozhodli sme sa, že sa budeme musieť presťahovať a tento menší byt budeme prenajímať. Nový byt sme našli celkom rýchlo a nemali sme dôvod čakať so sťahovaním. Keď už sme boli umývanie okien Bratislavazabývaní v novom, začali sme pôvodný byt trošku  rekonštruovať a upratovať, aby bol pre nových nájomníkov pekne pripravený. Jediné, čo už nám potom ostávalo, bolo poriadne vyčistiť koberce a umyť okná. Koberce už boli zašlé a zašľapané nečistotami. Tým, že sa byt nachádza v centre mesta, tak aj okná už boli v hroznom stave, zaprášené a zanesené. Priateľka bola tehotná a ja som nemal toľko času kvôli práci. Tak sme sa rozhodli, že si na tieto posledné dve záležitosti necháme zavolať upratovaciu firmu.

Dostali sme od susedky kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, ktorá jej čistila doma koberce.  Veľmi si túto firmu pochvaľovala a keďže je táto dáma veľmi náročná na kvalitu práce, tak to muselo stáť za to. Firmu A SERVIS LIPKA s. r. o., umývanie okien Bratislava,  sme teda nakontaktovali, ihneď sme dohodli s milou slečnou cez telefón termín realizácie našej objednávky a obratom nám bola poslaná približná cenová relácia. Dva dni potom prišli zamestnanci tejto upratovacej firmy a ihneď sa, bez akéhokoľvek zaváhania a zdržiavania, pustili do práce. Na koberec si doniesli veľký kotúčový stroj, pomocou ktorého naozaj dokonale vyčistili koberce. Potom sa vrhli na okná. Ich práca bola rýchla, naozaj vedeli ako na to. Okná s kvalitnými čistiacimi prípravkami perfektne umyli, zotreli a nakoniec ich vyleštili tak, že na nich nebola žiadna šmuha ani ťahy po leštení. Najväčšia bomba bolo to, že na leštenie nepoužili žiadne leštiace prípravky. Len 100 % bavlnenú plienku. To bolo najväčšie prekvapenie

S firmou A SERVIS LIPKA sme boli kompletne spokojní, ako so zamestnancami tejto firmy,  tak v rámci komunikácie a predovšetkým s odvedenú prácu. Firmu A SERVIS LIPKA budeme ďalej odporúčať.

 

Nemusíte ihneď meniť koberce, stačí hĺbkové vyčistenie! Tepovanie Bratislava

Blížil sa koniec školského roka a my v škole sme premýšľali, čo všetko počas prázdnin necháme zmeniť, upraviť, prerobiť, tak, aby sa nám sem žiaci aj učitelia tešili. Na prvom poschodí našej školy sa nachádza veľká spoločenská miestnosť, kde je aj herňa a odpočinková zóna s kobercom. Rozhodli sme, že sa pustíme do takej malej rekonštrukcie. Vymaľovali sme, dali sme na steny nové tapety a obrázky, ale nevedeli sme si rady s kobercom. Nakoniec pán školník prišiel so skvelým riešením, miesto výmeny kobercov, navrhol ich hĺbkové čistenie. Dokonca mal aj kontakt na firmu, ktorá tieto práce robí. Pracoval, a pracuje tu jeho dlhoročný kamarát, a tak má kladné recenzie z prvej ruky.

výškove profesiálne umývanie okien BratislavaFirma sa nazýva A SERVIS LIPKA a musím povedať, že som až žasla, nad ich spoľahlivosťou a perfektným servisom. A nebolo to tým, že pán školník tam má známeho, toto bol, očividne, štandard tejto firmy. Spoľahlivosť šla ruka v ruke s ich šikovnosťou. Nevyužívali extrakčnú metódu čistenia, o ktorej som už počula, že nie je veľmi spoľahlivá, ale mali iný postup. Koberec vyčistili a vytepovali a vďaka moderným kotúčovým strojom vzhľad koberca tak príjemne oživili. Kvalitná chémia, Bosch RTS, ktorú využili, naviac zbavila koberec nielen nečistôt, ale aj roztočov, čo je v školskom prostredí viac než potreba.

A SERVIS musíme odporúčať aj ďalej. Už sme sa s nimi dohodli na pravidelnom čistení kobercov, ale aj na umývaní okien a čistení a voskovaní podláh. Spolupracovať s takouto firmou je totiž radosť. Deti aj učitelia boli tiež nadšení, keď novú klubovňu videli. Môžeme len potvrdiť, že takáto investícia sa rozhodne vyplatí!

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *