Umývanie okien Bratislava

Výškové umývanie okien. Výškové práce čistenie fasád Bratislava

Naša rodinná firma sídli od minulého roka vo veľkých kancelárskych priestoroch v centre mesta. Sťahovanie bolo potrebné, pretože nám takým spôsobom narástol odbyt tovaru. Že už na to jednoducho naša stará administratívna budova na predmestí nestačila. So strmým nárastom počtu zákazníkov a zákaziek okrem zvýšených nárokov na priestor prišli aj zvýšené nároky na reprezentatívnosť nielen našich zamestnancov. Ale aj nášho pracovného prostredia. Umývanie okien Bratislava.

Profesionálne umývanie okien

Preto sme zháňali spoľahlivú…

Preto sme zháňali spoľahlivú a profesionálnu pomoc v oblasti umývania okien. Tých totiž máme teraz požehnane, a čo viac, prevažná väčšina z nich sa nachádza v horných poschodiach budovy. Čiže vo výške. No, čo vám budeme rozprávať, nie každá upratovacia spoločnosť dnes ponúka zamestnancov preškolených a oprávnených pracovať aj vo výškach. Preto nám hľadanie vhodného dodávateľa upratovacích služieb dalo celkom zabrať. A keď už zvládali práce vo výškach, boli buď príliš drahí. Alebo sa s nimi veľmi zle jednalo, či už sprostredkovane, alebo pri osobnom stretnutí.

Kvalitne umývanie okien vo výške

Našťastie sme po niekoľkých zlých skúsenostiach narazili na firmu, ktorá spĺňala všetky naše požiadavky … Skôr by sa patrilo povedať, že predčila naše očakávania. A to ako svojimi schopnosťami, tak svojim prístupom. A SERVIS LIPKA, s.r.o., umývanie okien Bratislava. Toto meno si dobre zapíšte, pretože na nich by ste sa určite mali obrátiť, ak zháňate kvalitného dodávateľa upratovacích služieb. Všetci zamestnanci bez výnimky sú veľmi sympatickí a ústretoví, ale rozhodne to neznamená, že by tým „trpeli“ ich pracovné výkony, ktoré sú jednoducho bezchybné. A preto by sme už nemenili.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *