čištění koberců Praha 9

Koberce jako ze škatulky? Zkuste čištění kotoučovým strojem!

V současnosti existuje až překvapivé množství nabídek podlahových krytin, přesto koberce neztrácejí na popularitě. Jestliže i vy jste si vybrali takové pokrytí podlahy, určStrojové čištění kobercůitě by vám mohl přijít vhod můj tip na čištění a odstraňování skvrn z koberce. Ráda bych se s vámi podělila o svou zkušenost s profesionální firmou na čištění. Čištění koberců Praha 9.

Nevím, jak vám, ale mě se často stává, že nevím, jak si vybrat z velkého množství různých nabídek a s výběrem mi většinou pomůže zkušenost dalšího zákazníka. Takto jsem to udělala i tentokrát a po přečtení doporučujících recenzí jsem si vybrala firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha 9. Koberce jsem měla znečištěné běžným užíváním, žádné obří skvrny, ale však to znáte, jak může koberec vypadat po delší době nečištění.

Domluvila jsem si s A SERVISEM termín, který mi vyhovoval, tady oceňuji jejich ochotu vyjít mi vstříc i s čištěním ve večerních hodinách, na to vám jen tak každá firma nepřistoupí.

Měla jsem obavy…

Profesionální čištěníMěla jsem obavy, aby z toho ale nebyli rozladění pracovníci, kteří ke mně přijedou. Znám hodně lidí, u kterých se pracovní nasazení ve večerních hodinách rapidně snižuje a klesá i jejich nálada. Naštěstí u pracovníků firmy jsem nic takového nezpozorovala, byli ke mně neuvěřitelně milí, příjemně jsme si popovídali. Práce jim šla moc pěkně, žádné stopy únavy jsem na nich neviděla.

Koberce si vzali pořádně do parády. Čistili je účinným a kvalitním prostředkem, kotoučový stroj s rotačními kartáči si vzal na paškál všechny nečistoty po celé délce kobercových vláken. Žasla jsem nad množstvím špíny, kterou kotoučový stroj vykartáčoval na povrch. Naštěstí ji odsáli vysavačem, takže jsem se na ni nemusela dlouho dívat.

Výsledek byl tedy perfektní. Koberce mám jako ze škatulky, doufám, že mi tak i dlouho vydrží

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *