cena čištění koberců s dlouhým vlasem Praha 4

Firma, která má kvalitní metodu Čištění koberců a sedaček kotoučovým strojem

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha 4, zajišťuje a provádí stálé i nárazové služby spojené s hloubkovým čištěním koberců. Hloubkové a generální čištění a tepování koberců Praha provádíme metodou kombinace čištění kotoučového stroje.

Stroje Ghibli SB 43 Comfort Plus a vysoce výkonného dvoumotorového vysavače AS59 s jeho výkonem 1600 W, který má čištění koberců Praha 4velkou výhodu dvojité turbíny a nenapodobitelným podtlakem 2x200mb.

S použitím velice kvalitní a účinné chemie Bosch RTS, která pronikne hluboko do struktury koberce a velice efektivně na sebe naváže a desinfikuje nečistoty a znečištění z jakéhokoliv koberce. Považujeme tuto metodu za nejkvalitnější a nejúčinnější způsob vyčištění koberců. Od té doby co naše firma provádí čištění a tepování koberců Praha pomoci kotoučového stroje nám odpadly reklamace na toto čištění koberců. Plocha, kterou jsme čistili je i po vyschnutí souvislá bez fleků a stínů.

 

 

Zajistíme 100% vyčištění a vytepování koberců

čištění koberců s dlouhým vlasem Praha 4Dnes jsme schopni zajistit s naší propracovanou metodou 100% vyčištění a vytepování koberců Praha i při velkých plochách. Bez jakýchkoliv komplikací vyčistíme velkou plochu koberce po zavírací době obchodů, úřadů či institucí. A druhý den ráno můžou tyto provozovny bezchybně fungovat. Koberce, které se velmi dlouhou dobu nečistily. A můžeme je označit za opravdu silně znečištěné, se nám někdy nepodaří vyčistit a nepodaří se to už žádné firmě, tento případ je někdy vidět. Ve snaze ušetřit za čištění se koberec znečistí za svou hranici čištění a nelze jej již uspokojivě vyčistit.

Doporučujeme pravidelnou péči o Vaše koberce. Pravidelné čištění a tepování koberců Praha 1 přispěje k tomu, že Váš koberec si déle zachová svůj původní vzhled. Naše společnost A SERVIS LIPKA se zabývá nejen strojním čištěním podlah, ale i po stavebním úklidem, mytím, čištění a leštěním oken, výloh a všech prosklených ploch. U oken se také specializujeme na nanoimpregnaci, aplikujeme tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností. Po dohodě čistíme markýzy, žaluzie a lamely.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *