profesionální čištění koberců Praha 10

Jak na zašlapanou špínu v koberci?

hloubkové čištění koberců Praha 5Také vždycky zápasíte s čištěním koberců? Já jsem si s tím nikdy nevěděla rady, vysavač zvládl odstranit jen trošku povrchového prachu a zbytek se zašlapával dovnitř do koberce. Navíc, i když na koberec vyloženě nic nerozlijete a nezpůsobíte skvrnu, špína se tam i tak hromadí. Je třeba ji jednou za čas odstranit, jinak to vaše koberce dřív nebo později odnesou. Jestliže nechceme brzo kupovat nové, je nutné si je udržovat. Čistila jsem vždy koberce ručně. Ale dá to pěkně zabrat a výsledek není nijak valný. Chtěla jsem s nimi provést něco pořádného.

čištění koberců kotoučovým strojem Praha 4Čištění koberců Praha 10…

Na doporučení kamarádky jsem si objednala služby firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha 10. Kamarádka na ně pěla chvalozpěvy, chtěla jsem vidět na vlastní oči, co dokážou. Potřebovala jsem vyčistit koberce o větších rozměrech, proto ke mně A SERVIS vyslal tři zaměstnance, aby si s koberci poradili co nejrychleji. Byli to všichni velice zdvořilí a slušně vypadající pánové, takže jsem neměla žádné obavy. Všichni po celou dobu pracovali bez zbytečného zdržování, neotáleli a odváděli spolehlivě svou práci.

generální čištění koberců Praha 9Pár hodin po doschnutí koberce…

Na koberce nanesli nějakou svou chemii, nechali ji pár minut působit a s kotoučovým strojem se pustili do kartáčování vláken koberce. Kartáče stroje mají dlouhé štětinky, proto se bez problémů propracovaly do hloubky koberce a vykartáčovaly odtud všechny nečistoty. Kombinace kvalitní chemie a práce rotačních kartáčů je velice účinná. Byla jsem překvapená, kolik špíny se podařilo z koberce vykartáčovat na povrch. Naštěstí ji během chvilky vyluxovali pořádně silným vysavačem. Měl tak silný tah, že se mu podařilo odsát z koberce skoro všechnu vlhkost a načechrat vlasy koberce. Pár hodin po doschnutí koberce už jsem se mohla těšit z dokonalého výsledku čištění, musím přiznat, že to na mě udělalo velký dojem.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *