metodické čištění koberců Brno-Bystrc

Jaký je nejúčinnější způsob čištění koberce?

hloubkové čištění koberců Brno-KomínČištění koberce…

Čištění koberce je komplikovaná záležitost. Časem už na odstranění nečistot nestačí jen vysavač. Je nutné provádět pravidelně jiné čisticí procedury. Mnoho hospodyněk se do čištění pustí ručně a používají k tomu neuvěřitelné metody, četla jsem o čištění jedlou sodou, solí, čpavkem nebo kysaným zelím. Je to možné? Jak to vůbec může někoho napadnout? Já bych se do toho teda určitě nepouštěla. Za prvé bych riskovala, že si nadobro zničím koberec a za druhé bych ho stejně takhle ani nevyčistila.

metodické čištění koberců Brno-ŽideniceČištění koberců Brno…

Já osobně mám skvělé zkušenosti s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno a za nic na světě bych ji neměnila. Pokaždé mi parádně vyčistí koberce, příjemně si s pány ze servisu popovídám a vím, že se na ně můžu spolehnout. Většinou při čištění bývám doma, ale můžu si být jistá, že by se nic nestalo ani, kdybych je nechala doma samotné. Jenomže mě tak baví si s nimi vykládat. A sledovat je při práci je překvapivě fascinující! Nanesou na celý koberec speciální čisticí kosmetiku, kterou kotoučovým strojem včesávají do všech vláken koberce. Provádějí to tak dlouho, dokud rotační kartáče nevyčešou na povrch koberce všechny nečistoty. Odtud je vždy vysají dobře savým vysavačem, má tak silný tah, že odsaje nečistoty, zbytky kosmetiky a dokonce i většinu vlhkosti z koberce. Takže už to pak netrvá dlouho a koberec je naprosto suchý.

spolehlivé čištění koberce Brno-ŽabovřeskyKosmetika musí být hodně účinná, protože tak dokonale vyčistit koberec nezvládne jen tak nějaký obyčejný saponát. Barvy koberce jsou po čištění vždycky tak oživené, že jen znovu a znovu žasnu. A rotační kartáče jsou taky skvělá věc. Mají dlouhé štětinky, které se dostanou hluboko do koberce, takže mohou vyčesat i ten nejhlouběji zašlapaný a usazený prach.
Smekám před A SERVISEM a těším se na jejich další návštěvu.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *