čištění koberců Praha 10

Koberce s vysokým vlasem jsou náročné na údržbu

Vždycky se mi líbily koberce s vysokým vlasem. Jsou na pohled tak nádherné, líbí se mi jejich měkkost na dotek, když do nich zaboříte bosou nohu, máte skoro pocit, jako byste brouzdali v trávě. Proto jsme si s manželem pořídili koberce s vysokým vlasem do každého pokoje. Čištění koberců Praha 10. Nikdy předtím jsem je neměla, viděla jsem je jen na návštěvách, takže mě vůbec nenapadlo, že by mohl být problém s jejich údržbou.profesionální čištění koberců a čalounění

Nenapadlo mě, že takové koberce budou náročnější než jiné koberce. Neměla jsem tušení, že je musím častěji vysávat, protože malé nečistoty velice rychle proniknou do struktury koberce a odtud je těžké je obyčejným luxováním odsát. Proto jsem se ani nenadála a moje koberce vypadaly do jednoho jako ze smetiště. Byly v nich namotané vlasy, se kterými si vysavač také nemohl poradit.

Manžel naštěstí není takový negativista…

Myslela jsem si, že tyto koberce budou naší chloubou, místo toho to bylo úplně jinak. Ani jsem je nechtěla vidět. Manžel naštěstí není takový negativista, je to praktik skrz na skrz. Začal hledat firmu, která by se nám mohla o koberce odborně postarat. Objevil na internetu spoustu metod čištění koberců a po pečlivém seznámení s každou z nich si vybral strojové čištění firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha 10.strojové  čištění koberců, Praha

Vybral si je především proto, že se dočetl, že koberce čistí kotoučovým strojem s rotačními kartáči. Rotační kartáče mají dlouhé a jemné štětinky, které bez potíží proniknou do struktury našich koberců. A měl pravdu, pracovníci firmy mu jeho teorii potvrdili a ukázali nám, jak jednoduše jejich metoda zvládne vyčištění koberců s vysokým vlasem.

Kartáče se dokázaly dostat všude, zapravily čisticí chemii mezi všechna vlákna a snadno vyčesaly veškeré nečistoty. Koberce vypadaly opět nádherně. A SERVIS to dokázal a vrátil jim jejich původní podobu.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *