čištění koberců Praha 10

Nedělejte z koberců lapače prachu, nechejte je generálně vyčistit

Chtěla bych se s ostatními podělit o svou zkušenost s čištěním koberců. Vím velice dobře, jak obtížné je vybrat tu pravou firmu. Výběr je široký, a pokud na někoho nedostanete doporučení, čištění koberců Praha 10, může to být trošku loterie.

hloubkové čištění koberců

Já jsem si vybrala A SERVIS LIPKA, s.r.o. a byla jsem s touto firmou neskonale spokojena. Věc se má totiž tak, že mám alergii, a když se dostanu do zaprášených prostor, začnu strašně kýchat a svědí mě oči. Proto doma nemám ani koberce a ani záclony, jsou to totiž ty nejhorší lapače prachu.

Když jsem začala chodit na vysokou a odjela na kolej, pořídili si rodiče konečně koberce, protože si mysleli, že bych to mohla při mých občasných návštěvách zvládnout, jenomže to tak bylo jen ze začátku. Postupem času se mi alergie zhoršila a koberce u rodičů lety nachytaly velké množství prachu.

Proto jsem k rodičům nikdy nemohla jezdit na dlouho, mají koberce ve všech pokojích, a i když je před mou návštěvou vysají vysavačem, alergie se stejně projevuje. Rozhodla jsem se proto, že zkusím nechat jejich koberce vyčistit.

Pracovníci A SERVISU to zvládli parádně…

profesionální čištění koberců BPracovníci A SERVISU to zvládli parádně, používají velice účinnou metodu čištění – čistí s pomocí kotoučového stroje, který se dokáže propracovat až do struktury koberce a odtud vyčesat sebemenší nečistoty. Firma k čištění používá vysoce kvalitní čisticí chemii, která má schopnost likvidovat alergeny, roztoče i bakterie – pro mě tedy ideální.

Jakmile byly koberce vyčištěné, pocítila jsem ihned změnu, konečně jsem mohla v domě rodičů normálně existovat a cítit se dobře. Čištění prospělo i samotný kobercům, jejichž barvy se změnily, projasnily. Ani rodiče si neuvědomovali, kolik prachu v nich zůstávalo a jak je to znečisťovalo.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *