čištění koberců Brno

Ohromná spokojenost se strojovým čištěním koberce

Nemůžu nenapsat svůj názor na to, jak nám firma A SERVIS LIPKA, s.r.o.¸ čištění koberců Brno vyčistila koberec. Bylo to něco úžasného! Kvalita čištění byla velkolepá!! Rychlost provedení bylo neskutečná! Koberec je po vyčištění ještě krásnější než při koupení.profesionální čištění koberců

Znečištěný byl víc, než je zdrávo. Koberec je totiž světlý, bylo třeba odstranit všechno, co jsme do něj zašlapali za x let, ve světlém koberci je to totiž obzvlášť vidět. Koberec taky hodně strádal i kvůli našemu kocourovi, ten na něm pravidelně nechával chomáče chlupů.

Samozřejmě, že vina za špatný stav koberce je především na naší straně, nedávali jsme ho dosud nikdy profesionálně čistit a to už ho máme deset let. Není divu, že se z koberce linul nepříjemný zápach, který po vyčištění okamžitě zmizel a byl zaměněn svěží vůní.

Těchto skvělých výsledků firma dosahuje…

Těchto skvělých výsledků firma dosahuje díky speciální metodě strojového čištění. Kobercům se tak dostává důkladná péče, kotoučový stroj je schopný svými rotačními kartáči s dlouhými jemnými štětinkami vykartáčovat i nejhlouběji zašlapané nečistoty. Čisticí chemie, kterou firma používá, si poradí i s těmi nejodolnějšími skvrnami. Vám nezbývá než vyvalovat překvapením oči na množství špíny, které pracovníci firmy vyčesávají na povrch koberce. U nás to bylo neskutečné množství. Neměla jsem ani tušení, že koberec zvládne pohltit tolik prachu.hloubkové čištění Brno

Bála jsem se, aby něco z toho nezůstalo na povrchu, aby se to tam nepřichytilo, ale pracovníci firmy na to použili pořádně silný vysavač. Ten zvládl odsát všechny nečistoty, zbytky čisticího prostředku i vlhkost z koberce.

Moc firmě děkujeme, že oživili náš koberec, čímž udělali obrovskou radost majitelůmJ. Od této doby už objednáváme čištění pouze u A SERVISU, zajistíme si tak spokojenost našeho koberceJ.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *