čištění koberců Brno-Bystrc

Skvrny od červeného vína na koberci řešte s profesionály

strojové čištění koberců Brno-ŘečkoviceMurphyho zákony…

Murphyho zákony opravdu platí. Na vlastní kůži jsme teď jeden zažili. Znáte takový ten, že pravděpodobnost toho, že chleba spadne na koberec tou namazanou stranou se úměrně zvyšuje s vyšší cenou koberce? Když jsme měli starý otrhaný a ošoupaný koberec, nikdy se na něj nic nerozlilo, nikdy na něj nespadlo žádné jídlo. Ale jakmile jsme si koupili nový a drahý koberec, ani ne za týden mi přímo nad ním z ruky vyklouzla láhev červeného vína a rozbila se. Jak je tohle vůbec možné? Jaká může být šance, že k něčemu takovému dojde? Murphyho zákonům se většinou směju, ale tomuhle jsem se zasmát nedokázal. Manželka na tom nebyla o nic lépe. U starého koberce bychom se určitě pustili do čištění, ale u tohohle jsme nechtěli riskovat, že si ho hned zničíme, proto jsme se rozhodli s čištěním počkat a poprosit o pomoc odborníky na čištění.

profesionální čištění koberců Brno-ModřiceČištění koberců Brno…

Pro tento úkol jsme si vybrali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno. Slyšeli jsme, že si pracovníci této firmy dokáží poradit s všelijakými skvrnami. Stroje a chemie, které používají, jsou vysoce profesionální a účinné a současně i šetrné k vláknům koberce. Měli jsme možnost si sami ověřit, že je to všechno pravda. Příjemným překvapením pro nás byla i vstřícnost pracovníků a jejich zručnost. Nebyli to žádní zelenáči, věděli dobře, co a jak mají dělat.

kvalitní čištění koberců Brno-Černá PoleTěžko říct, co k vyčištění skvrn přispělo víc, jestli práce rotačních kartáčů nebo působení čisticí chemie, pravděpodobně obojí dohromady. Každopádně s výsledkem jsme naprosto spokojení. Výkonným vysavačem se odsály všechny nečistoty i vlhkost, koberec potřeboval sice ještě nějakou chvíli na doschnutí, ale netrvalo to dlouho a byl zase jako po koupení.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *