Jak odstranit plíseň

Na odstranění plísně doporučujeme specialisty ze „Sanace Brno“

Asi před půl rokem jsme se potýkali s problémem jak odstranit plíseň a pozvali jsme si domů firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o, na odstranění a likvidace plísní v Brně. Konkrétně jsme doma potřebovali odstranit plíseň ze zdi. Plísně vážně nepříjemný problém a šťastní z vás, kteří to nemuseli doposud řešit. Bohužel mi k nim nepatřili, protože jsme nedodržovali standardní pravidla, abychom se plísni vyhnuli. Jedním z častých problémů je, že lidí málo větrají a mají v místnostech vysokou teplotu.

Kdo nám odstraní plísně z domácnosti

V zimě je to o to horší…

Čím se zbavit plísně

V zimě je to o to horší, protože poté je teplotní rozdíl mezi exteriérem a interiérem příliš vysoký. Vzniká pak povrchová kondenzace vlhkosti na povrchu stěn. A to se týkalo i nás. Naštěstí nám lidi z A SERVIS pomohli. Práci měli dobře zorganizovanou a poměrně i rychle provedenou vzhledem k rozsahu plísně na stěně, takže je můžeme všem jedině doporučit. Nejprve plíseň odstranili běžným dezinfekčním prostředkem, a pak vše opravili fasádní barvou, která byla v odstínu téměř stejná jako původní. A SERVIS LIPKA nám potom zeď ošetřil kvalitním protiplísňovým nátěrem LSG na který garantují záruku 2 roky, ale při dobrým podmínkách prý vydrží i mnohem delší dobu.

Celkově odvedli vynikající práci a chtěli bychom vyzdvihnout nejen tuto jejich službu, ale i ty další. Firma A SERVIS dále nabízí i například i čištění koberců a podlah, se kterými máme také velmi dobrou zkušenost, protože jsme si mysleli, že naše koberce jsou už na vyhození, ale oni je dokázali proměnit v něco, o čem byste rozhodně neřekli, že je máte už několik let. A ceny jsou taky docela příznivé, vezmeme-li v potaz kvalitu jejich práce.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *