ceník čištění koberců Brno

Generální strojní čištění koberců kotoučovým strojem v Brně

V Brně má naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, mnoho významných zákazníků, kde provádí strojové čištění koberců. Jedná se zejména o obchodní domy jako jsou OC Vaňkovka Brno, OC Olympia Brno, OC Avion Brno, OC Futurum Brno, NC Královo Pole, OC Campus square.

čištění koberců BrnoV těchto obchodních domech pravidelně v servisním intervalu 1x za 30 dní provádíme čištění a tepování koberců Brno. Našim zákazníkům provádíme zpravidla tepování a čištění koberců strojovou metodou za pomoci speciální dezinfekční chemie Bosch RTS 80. Kotoučového stroje Ghibli SB 43 Comfort Plus, který tuto chemii důkladně vykartáčuje svými 12 cm dlouhými jemnými štětinami. A následně všechnu vykartáčovanou špínu vysajeme třímotorovým vysoce výkonným vysavačem AS59 o výkonu 1600 W. Který má velkou výhodu dvojité turbíny a nenapodobitelným podtlakem 2x200mb.

 

 

Vysavač tak zbaví koberec nejen nečistot…

 

Vysavač tak zbaví koberec nejen nečistot, ale také vlhkosti. Jedná se hlavně o denní provozy. Tuto činnost vykonává náš kvalifikovaný team zpravidla mimo pracovní provoz těchto obchodních máte skvrny na koberci? čištění koberců Brnodomů. A SERVIS. Pro tyto obchodní domy zajišťuje také mytí oken a výloh metodou suchého leštění, kdy je použita 100% bavlněná textilie, tak zaručíme dlouhotrvající lesk. Čištění a voskování podlah Brno, které provádíme také kotoučovým strojem, na který můžeme dát dva nástavce, podle struktury podlahy.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *