čištění běhounů Brno

Hledáte kvalitní strojní čištění koberců a čalounění v Brně?

Zákazníkům naší firmy v Brně zajišťuje naše divize kobercové služby – čištění koberců Brno – hloubkové čištění koberců, mytí a následné voskování podlah. Strojové čištění koberců provádíme pro čištění koberců Brnomnoho našich významných  zákazníků, kteří mají své provozovny v obchodních centrech, institucích, úřadech. Kvalitní strojové čištění koberců je následující. Naši pracovníci odborně nanesou rovnoměrně nejmodernější šetrnou chemii Bosch RTS, která se nechá působit.

 

 

Kotoučovým rotačním strojem…

 

Kotoučovým rotačním strojem Ghibli SB 43 Comfort Plus, na kterém je osazen vysoký šampónovací kartáč ve výšce 12 cm. Strojem se zapracuje chemie hluboko do struktury koberce. Chemie se nechá chvíli působit, poté se roztoči a nečistoty odsají vysokotlakovým třímotorovým vysavačem, který dokáže odsát i hrubé a hluboko usazené nečistoty. Následně vysajeme koberec téměř dosucha a necháme několik hodin úplně vyschnout. Přijetím a převzetím tohoto uceleného systému, jsme prakticky přestali mít reklamace na toto čištění. Protože i po vyschnutí koberců, je čištění čištění matrací Brnokvalitní. A vyčištěná plocha je souvislá bez fleku a stínu. Váha kotoučového stroje koberec vypere souvisle a kvalitně.

Jsme nuceni ale zdůraznit a upozornit, že některé znečištěné koberce, které nechá majitel zašpinit za určitou mez. A nazveme je Koberce velmi silně znečištěné, se často už nepovedou vyčistit a nepovede se to už žádné firmě a nepovede se to ani nám. Doporučujeme koberce čistit častěji, dosáhnete toho, že si koberce zachovají déle svůj původní vzhled a bude je možno vůbec vyčistit. Provádíme nejen služby v profesi čistění koberců, ale nabízíme i jiné služby. Jako je mytí, čištění a leštěním oken, výloh a všech prosklených ploch.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *