čištění polstrovaných pohovek Ostrava

Kdo Vám v Ostravě zajistí rotační strojní čištění koberců a sedaček

Naše mezinárodní firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Ostrava,  provádí kvalitní servis v Ostravě již od roku 1999. Pro naše zákazníky zajišťujeme pravidelné i hloubkové čištění čištění koberců Ostravakoberců v Ostravě. Naše firma provádí tepování a čištění koberců moderní technologií, která je osvědčená pro velmi efektivní vyčištění. Metodou hloubkového čištění s použitím kvalitní a účinné Chemie Bosch RTS, docílíme precizní vyčištění koberců. Tato metoda velice efektivně a hloubkově odstraní znečištění a zároveň desinfikuje jakékoliv typy koberců. Použitá aktivní a čistící složka na sebe naváže a desinfikuje nečistoty na kobercích, které se po té důkladně podrobí mechanickému čištění kotoučovým strojem. Z celého povrchu odstraní z vláken zatvrdlé a zaschlé částečky nečistot.

Na místech, kde se nedaří koberec zcela vyčistit za opakovaného použití kotoučového stroje, vždy se ještě pokusíme nežádoucí skvrny vyčistit manuálně. Poslední částí procesu čištění koberců je použití vysoce výkonného průmyslového vysavače se speciální štěrbinou, který celý povrch koberce zbaví vody a vlhkosti společně s uvolněnými nečistotami. Vyzkoušeli jsme řadu metod čištění, ze kterých jsme získali zkušenosti.   Ze způsoby vyčištění koberců jsme si vybrali metodu čištění kotoučovým strojem, za použití chemie Bosch RTS. Tato metoda čištění koberců v Praze se naší firmě velice osvědčila a považujeme ji za nejúčinnější způsob vyčištění koberce.

 

Extrakční metoda…

 

Existuje i způsob čištění pomocí tzv. extrakční metody, kterou využívá řada jiných firem. Jedná se o méně kvalitní metodu čištění koberců, jelikož zde není zaručeno hloubkové čištění koberce. čištění matrací OstravaTato metoda je založena na principu vstříknutí vody a chemie do koberce a okamžité odsání bez jakéhokoliv kartáčování. Kartáčováním se odstraňují pevné nečistoty z koberce a tím, že v tomto případě chybí, zůstávají pevné nečistoty stále hluboko v koberci. Výsledek extrakční metodou rozhodně není 100%. Kromě tepování a strojového čištění koberců levně provádíme další služby z naší široké nabídky.

Naše firma svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Úklid po stavebních činnostech, strojové hloubkové čištění dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *