jak vyčistit koberce Praha 3

Kvalitní rotační dezinfekční čištění koberců a sedaček v Praze

Pokud sháníte kvalitní a precizní vyčištění koberců, společnost čištění koberců Praha 3, se zaměřuje na strojové čištění koberců. Tyto služby poskytujeme široké řadě významných zákazníků nejen čištění koberců Praha 3na českém trhu, ale také na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Strojové čištění koberců je prováděno strojovou metodou pomocí kotoučového stroje GHIBLI, čistící chemie Bosch RTS a vysoce výkonného vysavače.

Na koberec je zprvu nanesena velmi kvalitní chemie Bosch RTS, která se dokonale vsákne hluboko do struktury koberce a necháme ji několik minut působit. Následně chemii, za použití kotoučového stroje, spolu s nečistotami z koberce kartáčujeme na povrch. Následně je odsáta třímotorovým vysavače s úzkou kobercovou štěrbinou. Strojové čištění koberců označujeme za jediný možný způsob, jak nejdokonaleji zbavit koberec nečistot.

 

 

Máme již za sebou mnoho zkušeností…

 

Máme již za sebou mnoho zkušeností s čištěním koberců. A nikdy jsme žádnou jinou metodou čištění nedosahovali takových výsledků jako se zmíněnou strojovou metodou pomocí kotoučového stroje. Kterou nabízíme za 27,-/m2. Naše společnost také svým zákazníkům nabízí generální a hloubkové strojové čištění podlah. Strojové čištění podlah provádíme hloubkově a za použití kotoučového stroje. Strojové čištění podlah nám zaručí velmi kvalitní vyčištění, které provádí naši odborně zaškolení a profesionální zaměstnanci.

Našim zákazníkům vždy po dokončení zakázek doporučujeme, aby si nechali podlahu zakonzervovat voskováním podlahy, neboli nanesením průmyslového polymeru. Zakonzervování podaly jak na čištění koberců Praha 3zajistí, že podlaha bude ochráněna před hlubším znečištěním a poškrábáním či jiným znehodnocením. Polymer, který na podlahy nanášíme je zpravidla pololesklý nebo matný vosk. A jeho hlavní výhodou je, že na podlaze nejsou vidět tolik stopy, má mírný protiskluz a podlaha se mnohem snadněji a lépe udržuje.

Využijte i další služby naší společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Denní a pravidelné úklidy bytů, domů, domácností, kanceláří, obchodů, provozoven, rezidencí, vil a firem, úklidy po stavbě a rekonstrukcích, úklidy po malířích i řemeslnících, mytí oken a výloh. Odstranění zatvrdlých nečistot ze skleněných ploch, strojové čištění podlah, voskování podlah, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti nátěru. Čištění žaluzií, látkových i plastových markýz a dokážeme zajistit i jejich impregnaci, odstranění plísní technologií LSG.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *