čištění koberců do hloubky Brno

Profesionální služby čištění koberců a čalounění v Brně

Ke službám, které firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. svým zákazníkům poskytuje, patří čištění a tepování koberců. Kvalitní a velmi účinná chemie Bosch RTS má velkou zásluhu na precizním vyčištění koberce. Její účinek spočívá v proniknutí hluboko do struktury koberce a v efektivním pohlcení nežádoucí nečistoty. Čištění a tepování koberců může být realizováno několika metodami čištění. Naše úklidová firma si po řadě zkušeností, vybrala osvědčený strojový způsob čištění koberců kartáčovým strojem. Firmy, které k čištění koberců používají pouze extrakční metody čištění, nemohou zaručit 100% výsledek, tak jako my s naší strojovou metodou čištění kčištění koberců Brnooberců kartáčovým strojem –  čištění koberců Brno.

Nekvalitní vyčištění koberce extrakční metodou je způsobeno tím, že tato metoda je založena na vstříknutí vody a chemie do podsady koberce a v zápětí její okamžité odsátí. Není zde využito žádné kartáčování a tak nemůže dojít k odstranění veškerých nečistot z koberce. Čištění a tepování koberců má několik fází. Začátek procesu našeho strojového čištění spočívá v nanesení a vsáknutí chemie RTS do koberce. Kdy chemie se nechá chvíli působit. Dále následuje krok, při kterém je koberec podroben mechanickému čištění kotoučovým strojem. Tento kotoučový stroj zajistí odstranění zatvrdlých a zaschlých částic nečistoty z vláken koberce.

 

 

Pokud nastane případ…

 

Pokud nastane případ, že se nežádoucí nečistoty nedaří ani po opakovaném působení kotoučového stroje důkladně vyčistit, přistoupí se ke způsobu manuálního čištění koberce. Závěrečná fáze zahrnuje použití vysoce výkonného průmyslového vysavače se speciální násadou. Celý povrch koberce je zbaven veškeré vody a vlhkosti společně s uvolněnými nečistotami, alergeny a nežádoucími čištění koberců od psích chlupů Brnopachy. Čištění koberců Brno je jednou z mnoha služeb, které naše firma poskytuje. Specializujeme se na mytí, čištění a leštění oken, výloh a všech prosklených ploch. U oken se také specializujeme na nanoimpregnaci, aplikujeme tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností.

Po dohodě čištíme markýzy-žaluzie-lamely, provádíme úklidové výškové práce. Dále odstraňujeme graffity a nanášíme antigraffitovou ochranu, čistíme fasády od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG. Tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů. A zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Tuto technologii Vám dokážeme aplikovat na jakýkoliv podklad. Např. na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály atd. Provádíme také metodu pískování. Pískování, je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *