efektivní čištění koberců Brno střed

Umíme čistit koberce do hloubky a dezinfikovat alergeny a rotoče

Naše firma , čištění koberců Brno, provádí generální, strojové čištění koberců velmi spolehlivou metodou, která v současné době pro čištění koberců existuje. Ze získaných zkušeností můžeme strojové čištění koberců Brno středtvrdit, že jsem schopni strojově vyčistit i ty koberce, se kterými si jiné úklidové firmy nedokáží poradit. Jelikož používají zastaralé a nespolehlivé metody, jako například metodu extrakční. U extrakční metody je problém ten, že nemá mechanický proces kartáčování. A tak je chemie spolu s vodou pouze vstříknuta do koberce a následně odsáta.

To způsobuje mapy a fleky, které vyjdou na povrch po proschnutí koberce. Toto víme z vlastní zkušenosti, kdy jsme tuto metodu také používali a s ní přibylo spoustu reklamací. Proto tuto levnou metodu nerealizujeme a nabízíme nejkvalitnější strojovou metodu čištění koberců. Naši strojovou metodu nabízíme za 39,-/m2 a tak zaručíme kvalitní a precizní provedení práce. Při strojovém čištění koberců používáme kombinaci chemie BOSCH RTS, kotoučového stroje s kartáčem a vysoce výkonný třímotorový vysavač s úzkou kobercovou hubicí.

 

 

Naneseme chemii BOSCH RTS…

 

Naneseme chemii BOSCH RTS na koberec a necháme ji chvíli působit a následně ji mechanicky kartáčujeme kotoučovým strojem GHIBLI. Po vykartáčování nečistot ze struktury koberce, čištění koberců Brnopoužijeme AS59, což je vysoce výkonný vysavač, který odstraní nečistoty a vlhkost z koberce. Tuto službu precizního strojového čištění koberců zajišťujeme pro firmy, instituce, školy, nemocnice a zdravotnické zařízení, pro klienty ze soukromé i firemní sféry. Našim zákazníkům můžeme zajistit nárazové nebo jednorázové strojové čištění a tepování koberců. Nebo realizujeme pravidelně se opakující čištění koberců. Naše metoda strojového čištění koberců je momentálně nejkvalitnější metodou na trhu.

A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje širokou nabídku úklidových služeb. Denní a pravidelné úklidy bytů, domů, domácností, kanceláří, obchodů, provozoven, rezidencí, vil a firem. Úklidy po stavbě a rekonstrukcích, úklidy po malířích i řemeslnících, mytí oken a výloh, odstranění zatvrdlých nečistot ze skleněných ploch. Strojové čištění podlah, voskování podlah, odstranění graffiti a nanesení antigraffiti nátěru. Čištění žaluzií, látkových i plastových markýz a dokážeme zajistit i jejich impregnaci, odstranění plísní technologií LSG.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *