odstraníme plíseň z fasád Praha 9

LSG od „Sanace plísní Ostrava“ je nejspolehlivější ochranou proti plísním

V zimě se v našem velkém starším rodinném domě vždy tvořila plíseň a nikdy jsme nebyli schopni se jí úplně zbavit, řešili jsme intenzivně jak odstranit plíseň. Nepomohlo ani větrání a jak odstranit plíseň Praha 1„zaručeně osvědčené“ přípravky proti plísním, které jsme zkoušeli pořád dokola a bez úspěchu. Potom u nás byli na návštěvě naši vzdálení příbuzní. A řekli nám, že mají vynikající zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Firmu jsme tedy kontaktovali a naplánovali termín, kdy přijedou dát napadnuté zdi dopořádku. Ve sjednaný den přijel k nám tým pracovníků, který všechna místa pečlivě mechanicky od plísní očistil a odborně dezinfikoval. Poté nanesli ochranný nátěr LSG, který prý zaručuje, že se už plíseň nevrátí.

 

 

Nátěr obsahuje biocidní látky,

 

které ničí široké spektrum plísní a řas. Jde o mikročástice, které zůstanou pevně zabudované v nátěru a zaručují dlouhodobou ochranu. Potlačuje i kondenzaci vodních par, čímž fyzikálně eliminuje jednu z hlavních příčin vzniku plísní. Dále minimálně zachytává špínu, která je živnou půdou plísně. Životnost tohoto nátěru se na venkovní fasádě pohybuje ve 100 % dle odstraníme plíseň ve Vašem bytě Praha 9klimatické námahy až 6 let a v interiéru dobře funguje až 10 let. Od té doby, co máme tento nátěr, už problémy s plísní nemusíme vůbec řešit. S jejich prací jsme byli velice spokojeni, lidé z této firmy byli velmi milí, pracovití a profesionální.

Tím bychom chtěli jejich službu likvidaci plísní Praha všem doporučit. Jelikož dnes najít spolehlivou firmu je stejně těžké, jako když se chcete sami zbavit plísní. Nabídka mnohdy přesahuje poptávku, takže najít opravdu to pravé není úplně jednoduché. Naštěstí na tuto firmu je spousta dobrých recenzí na internetu, takže se má člověk alespoň od čeho odrazit.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *