desinfekční odstraňování plísně ze zateplených fasád Plzeň

Na odstranění plísně jsme si pozvali odborníky ze „Sanace a odstraňování plísní Pardubice“

Před pár měsíci jsme se museli obrátit na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože jsme potřebovali pomoci s odstraněním plísně, hledali jsme řešení jak odstranit plíseň. Odstraňovala se plíseň z fasády na našem domě. Po jejím odstranění pak ještě celkově vyčistila fasádu našeho domu tlakovým mytím.

jak odstranit plíseň PlzeňA její zaměstnanci odvedli kus kvalitní práce. Hledali jsme totiž firmu, která má od zákazníků dobré reference, protože se nerada spoléhám na někoho, koho si předem alespoň trochu neprověřím. Vyhledali jsme si firmu A SERVIS, která nabízí službu odstranění plísně, čištění, dezinfekci fasády Praha a také protiplísňový nátěr LSG. Po tom, co jsem jim zavolala, přijeli do týdne fasádu našeho domu vyčistit a odstranit z ní plíseň.

 

 

Byla jsem velmi mile překvapena,

 

s jakou ochotou zaměstnanci firmy A SERVIS všechno provedli. Navíc se nám během týdne zvládla vytvořit plíseň i v kuchyni a rovněž to pro ně nebyl problém, i když to neměli v popisu práce. Všechna místa jak na fasádě, tak i na zdi v kuchyni nejdříve mechanicky očistili, aby na nich nezůstaly zbytky plísně a pak všechno natřeli a dali do původního stavu. Po zaschnutí desinfekční odstraňování plísně ze stěn Plzeňpoužili ochranný nátěr proti plísni LSG, který nám zaručí, že se několik let plíseň neobjeví. Je to produkt pracující s iontovou rovnováhou v buněčné stěně mikroorganismu. Takže i velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Druhý den, když vše důkladně proschlo, přijeli a fasádu na celého domu důkladně umyli. A bylo po plísni. Takže pokud sháníte někoho na odstranění plísně, za sebe vřele doporučuji tuto firmu.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *