odstraníme plíseň ve Vašem bytě Praha 9

Efektivní likvidace plísní není jednoduchá

V naší koupelně se objevila černá plíseň. „Ozdobila“ stěnu v okolí okna. Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jak odstranit plíseň. Zkoušeli jsme ji zlikvidovat savem, jenomže jsme si tím nepříjemně jak odstranit plíseň Praha 1

zasmradili byt a plíseň stejně nezmizela na dlouho. Ani ne za týden jsem si všimla na stejném místě vlhkých skvrnek. A potom už to byly černé plísňové chuchvalce, které se šířily dál a dál.

Znám hodně lidí, kteří se s plísněmi naučili žít, nebo prostě rezignovali a přestali s nimi bojovat. Já ale jen tak něco nevzdávám a nebojím si nechat pomoct. V tomto případě jsem zkusila štěstí u firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Firma se likvidací plísní zabývá už několik let a řeší problémy spojené s hledáním příčiny vzniku plísně, mechanickou likvidací plísně, použitím nejkvalitnějších a nejúčinnějších přípravků a technologií na odstraňování plísní atp.

 

Také u nás se pustili do práce velice pečlivě.

Zkoumali, jestli příčinou plísní nemůže být vlhkost ve stavebních konstrukcích. Nakonec zjistili, že důvodem je kondenzační vlhkost, která vzniká vlivem špatného větrání, vodních par ze sprchování, praní a sušení prádla v koupelně. Museli jsme tyto činnosti omezit, prádlo jsem začala sušit na balkóně. A zvykli jsme si po sprchování pravidelně větrat.

Potom začali s odstraňováním plísní. Divila jsem se, že to dělají tak pracně, představovala jsem si, že budou mít nějaký kvalitnější postřik a bude. Ale asi to není tak jednoduché. Likvidovali plísně tak, že na ně nastříkali kyselou chemii a kartáčovali plísně, dokud je ze stěny úplně neodstranili. Speciální dezinfekcí pak stěnu vydezinfikovali. Aby nenechali nic náhodě, odstraňovali i plísňové spory z místnosti.

Na závěr se na stěnu nanesl LSG nátěr, má působit preventivně proti pronikání vlhka do stěny.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *