jak trvale odstranit plíseň Brno

Jak se můžete rychle a navždy zbavit plísní na stěnách?

Mnozí z nás se domnívají, že se plísně mohou vyskytovat jen v zanedbaných a neudržovaných bytech nebo vlhkých sklepích. Potom nás ale krajně vyvede z míry, když se s plísněmi setkáme ve jak odstranit plíseň Brnovlastním domě. Přesně takto jsem byl překvapený i já. O dům se s manželkou pečlivě staráme a najednou z ničeho nic se nám v kuchyni na stěnách zabydlí černá plíseň – jak odstranit plíseň.

Jelikož se nám plíseň nedařilo žádnými prostředky nastálo odstranit, zkusili jsme hledat rady na internetu jak odstranit plíseň. Po přečtení mnoha článků jsme došli k názoru, že bude nejlepší se spolehnout na profesionální firmu, která se už delší dobu likvidací plísně zabývá.

Z velkého množství firem jsme nakonec vybrali A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože se nám zdál jako nejvhodnější varianta. Zaměstnanci firmy k nám přijeli a plíseň si prohlédli a vysvětlili nám, že tato plíseň je přímým důsledkem zvýšené vlhkosti, nedostatečné ventilace a nerovnoměrného vytápění. Proto vlhkost obsažená ve vzduchu kondenzovala na těch nejchladnějších stěnách.

Pro snížení vlhkosti…

Pro snížení vlhkosti nám doporučili dostatečně vytápět ve všech místnostech a nezanedbávat pravidelné větrání. Od nich jsme si jako protiplísňové opatření objednali nanesení LSG jak odstranit plíseň v bytě Brnoprotiplísňového nátěru. Tento nátěr se postará o to, aby do stěny, na kterou je aplikován, nepronikala vlhkost. Když se nám podaří zajistit, že stěny nebudou pohlcovat vlhkost. A zároveň ji budeme odvětrávat okny ven, neměl by být problém se plísním nadobro vyvarovat.

Nátěr se samozřejmě nanáší na očištěnou plochu, proto se pracovníci firmy ze všeho nejdříve postarali o likvidaci plísně ze stěny. A poté i o likvidaci plísňových spor uvolněných v místnosti. Od té doby, co máme na stěně LSG nátěr jsme se už s plísněmi nesetkali a jen doufáme, že to tak bude i dále.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *