Jak na stálo vyhnat plísně z koupelny?

Stěna v koupelně u nás v bytě bývá přes zimu poseta plísní. Neumíme si s ní moc poradit, protože savo a podobné prostředky nám nikdy nezabraly. Potom nám ale příbuzní mého jak odstranit plíseň Praha 7přítele poradili obrátit se na firmu, která v tomto oboru už delší dobu působí a se kterou mají oni sami velice dobré zkušenosti. Byl to A SERVIS LIPKA, s.r.o., která má dobré zkušenosti a ví jak odstranit plíseň.

 

Firma na mě ihned ze startu působila moc dobrým dojmem, perfektní organizovanost, měli výborný přehled o svých zakázkách, okamžitě mi domluvili návštěvu jejich techniků, kteří zhodnotí moji situaci a pobaví se se mnou o možných řešeních. Líbilo se mi, že ke svým zakázkám přistupují individuálně a nenavrhují jen nějaké univerzální řešení, které nemusí fungovat. Snažili se vymyslet něco přímo na míru.

 

V době, kdy mě navštívili,

 

se už plíseň v koupelně rozrostla do závratných rozměrů, bylo mi za to až trapně. Naštěstí v přítomnosti techniků mě rozpaky brzo přešly, pánové byli velice milí a působili trvalé odstraňování plísně Praha 7naprosto bezprostředně. Uvědomila jsem si, že to není někdo, kdo mě chce soudit, ale jsou to lidé, kteří mi chtějí opravdu pomoct. Pečlivě odstranili ze stěny plísně a místa vydezinfikovali a vysavačem odsáli i uvolněné plísňové zárodky z místnosti.

Řekli mi, že ode mne budou potřebovat, abych v koupelně začala intenzivně větrat. Je nutné odvést co nejvíce vlhkosti ven. A aby nepronikala do stěny, natřou na ni LSG nátěr, který zabezpečuje neprodyšnost zdi směrem dovnitř, směrem ven však může vlhkost stále unikat. To znělo moc pěkně, ale byla jsem zvědavá, jestli to tak bude fungovat i v praxi.

Ukázalo se, že funguje. Nátěr máme v koupelně přes rok a plísně se za celou tu dobu neobjevily. Stěna je na dotyk suchá, vypadá to, že do ní vlhkost opravdu neproniká. A SERVIS nezklamal.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *