Jak odstranit plíseň

Za nejlepší ochranu proti plísni v Praze považuji nátěr LSG od specializované firmy

Většina domu dnes už vyměnila svá stará dřevěná okna za plastová. Jejich výhodou je, že tvoří dobrou izolaci a z interiéru potom neuchází teplo. Jenže každá mince má dvě strany a tady tomu není jinak. V případě plastových oken totiž dochází k tomu, že jak právě vzduch neuniká skrz okna ven, tak se méně obměňuje vzduch v místnosti, čímž se tvoří ideální podmínky pro vznik plísně. Voda ze sprchování a vaření se potom nedostatečně odpařuje a v interiéru poté vzniká mnohem větší vlhko.

Čím odstranit plísně

A kde je vlhko, je i plíseň…

A kde je vlhko, je i plíseň. Plíseň jsou vlastně mikroskopické a velice odolné houby, které se rychle rozšiřují ve vlhkém prostředí. Jako zdroj živin mohou využívat nejrůznější materiály, jako je nábytek, podlahové krytiny, omítku. Plíseň vypadá prvně velice nenápadně jako tmavé skvrny, takže ji spousta lidí neřeší a dojde to do konečného stádia. A to byl přesně i náš problém. Nevěnovali jsme tomu dostatečnou pozornost, málo jsme větrali a plíseň byla na světě.

Jak se zbavit plísní

Bylo to velice špatné, protože manželka kvůli tomu začala mít problémy s dýchacími cestami, takže jsme se toho museli co nejrychleji zbavit a vyřešit jak odstranit plíseň. A s tím nám pomohla úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí službu odstraňování plísně Praha. Nechali jsme si od nich zeď očistit, protože to vypadalo už špatně a chtělo to odborníky, abych měl jistotu, že to půjde dolů. A musím říct, že odvedli opravdu vynikající práci. Na zeď po očištění nanesli ochranný nátěr LSG a plíseň se od té doby neobjevila. Zaměstnanci jsou moc milí, takže nemám co vytknout. Jak odstranit plíseň.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *