jarní úklid a plíseň Praha 3

S plísněmi jsme si poradili díky LSG nátěru

Můj manžel není moc prakticky založený. Když se nám v rohu kuchyně začala objevovat plíseň, tak neudělal to, co by udělal každý prakticky smýšlející chlap – snažil by se jí odstranit, ale místo toho sedl k počítači a hledal články o tom, odkud se plíseň vůbec bere. Díky němu jsem se dozvěděla, že se bere ze vzduchu. Tahle informace teda moc převratná není. Proto se zahloubal víc a zjistil, že se plísně přenášejí sporami, které nejsou pro lidské oko postřehnutelné, a přenáší se větrem – jak odstranit plíseň.

Takže společně s prachem je ve vzduchu vždy přítomné i určité množství spor, které čekají na to, až se někde vytvoří vhodné podmínky pro jejich život a tam se uhnízdí a rozrůstají se do podob, které známe.

Manžel pokračoval…

Manžel pokračoval ve svém průzkumu dál jak odstranit plíseň a přišel na to, že jsme plísním vytvořili příznivé prostředí vařením v kuchyni, nepoužíváním digestoře a málo častým větráním. jarní úklid a plíseň Praha 2Zvyšovali jsme vlhkost v místnosti, ale neudělali jsme nic pro její snižování. Začali jsme tedy pravidelně větrat, ale s plísní to moc nepohnulo. Tímto manžel vyčerpal své možnosti a přišla jsem na řadu já. Když nepomůže chlap, který je doma, musí pomoct někdo jiný.

Asi je to tím, že jako žena nemám problém se v technických záležitostech obrátit na pomoc někoho jiného. Proto jsem oslovila specialisty na plísně z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Manžel si s pány s firmy nejprve teoreticky popovídal o plísních a jejich příčinách, takže byl spokojený. Abych byla spokojená i já, začali pánové s odstraňováním plísní. Šlo jim to moc dobře, likvidovali jak plísně na stěně, tak i uvolněné spory v místnosti.

Potom, aby se nám už plísně nevracely, nanesli na stěnu LSG protiplísňový nátěr. Ten funguje tak, že nepropustí do stěny vlhkost, stěna díky tomu zůstává suchá a neplesniví.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *