Kdo nám pomůže se zbavit plísní Praha 2

Proti plísním pomáhá větrání a LSG nátěr

Mí rodiče byli odjakživa zvyklí hodně šetřit. Určitě se na tom podepsala především doba, ve které vyrůstali. Snažím se to mít na paměti a mít pro ně pochopení. Ale občas je to jejich šetření spíše na jak odstranit plíseň Praha 2škodu. Jako třeba, když se snaží ušetřit za topení, tak málo topí a nevětrají, aby jim neunikalo teplo – jak odstranit plíseň.

Naštěstí se nechali přesvědčit, že některé investice mohou zaručit úsporu, tím myslím zateplení a výměnu oken. Samozřejmě, že zateplení a nová okna se na účtech za plyn výrazně projeví. Jenomže rodiče pokračovali ve svém zvyku nevětrat a topit co nejméně. Ale teď, když se dům stal téměř neprodyšným, začaly jejich návyky negativně ovlivňovat vlhkost v domě. Ta se nebezpečně zvýšila a na dvou obvodových zdech se začaly vytvářet velké povlaky plísně.

 

 

Nečekal jsem…

 

Nečekal jsem, až se plísně podepíší na zdraví mých rodičů a kontaktoval jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., aby se o tento problém postarala a vyřešili pro nás jak odstranit plíseň. Technici jak odstranit plíseň Praha 4firmy nejprve důkladně poučili rodiče o nutnosti větrání. Vysvětlili jim, že by se mělo větrat nárazově s okny dokořán, a to několikrát za den.

Potom začali plísně důkladně odstraňovat. Vždy jsem si myslel, že je stačí přestříkat savem a je hotovo, ale technici mě vyvedli z omylu, savo totiž plísně jen zabělí a plísně se zase po nějaké době objeví v plné parádě. Navíc je nutné odstraňovat i plísňové výtrusy. Spory, které po odstranění viditelných projevů plísní zůstávají v místnosti a opět ji zamořují. Potom už jsem se nedivil, že plísně odstraňují s použitím tak složitého postupu.

Důkladně ošetřenou stěnu bylo nutné ochránit před dalším pronikáním vlhkosti, které se ani poctivým větráním není možné zbavit zcela. A SERVIS rodičům nanesl LSG protiplísňový nátěr, ten funguje spolehlivě, vlhkost nepropustí a zdi zůstávají suché.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *