čištenie kobercov Bratislava

Upratovacia firma, ktorá vás vytiahne z kaše

hl'bkové čištenie kobercovDo Bratislavy sme sa sťahovali pred rokom…

Do Bratislavy sme sa sťahovali pred rokom. Priznám sa, že mne ani dcére sa ktovieako do nového nechcelo. Zvyk je proste železná košeľa. Boli tu moji rodičia, priatelia, dcéra tu mala spolužiakov. Manžel, ako rodený Bratislavčan, ale dostal výhodnú ponuku, takže sa k nej bolo treba postaviť čelom. Lenže život je už dosť zamotaný aj bez nás, a tak sme teda vyrazili. Pravda, dajaký ten piatok nám trvalo, kým sme sa vpratali do nového prostredia, časového režimu aj rodinného kolobehu.

Najväčšie starosti mi však začala robiť dcérka, ktorá sa pomerne ťažko zžívala s novou školou, novými deťmi aj učiteľmi. To viete, veľké mesto, iks podnetov, mnoho neznámeho. Horšie bolo, že sa pohoršila aj v prospechu. Trápilo nás to a často sme o tom s manželom spolu rozprávali. Napokon nám pomohla náhoda a paradoxne aj choroba. Dcéra jedného dňa ostala doma s angínou a ja som cez učiteľku hľadala niekoho, kto by jej priebežne priniesol úlohy, dôležité informácie z triedy a podobne. pravidelné čištenie kobercov je velmi doležité

čištenie koberců odporúčanou strojovou metódouSpadol mi kameň zo srdca…

Chválabohu, o dve ulice vyššie bývala dcérkina spolužiačka. Zašla som priamo k nim domov, aby takéto veci dostalu patričnú váhu a jej rodičia boli presne a podrobne informovaní. Všetko ale dopadlo nad očakávanie dobre a kontakty boli nadviazané. Asi po dvoch-troch návštevách som si všimla, že dievčatá si veľmi dobre rozumejú, dokonca sa snažia dôverne šepkať a zatvárať dvere. Nechala som veci bežať samospádom a do týždňa sa u dcéry objavilo aj druhé dievča. Spadol mi kameň zo srdca. Cítila som, že sa ľady konečne prelomili a bude o niečo lepšie. Hovorila som o tom aj s mužom, ktorý s nádejou v hlase konštatoval, aby to bola pravda.

Dcérka vyzdravela, a pritom si našla nové priateľky a miesto v triede. Prospech sa dostal na jej bežné hodnoty a po prvý raz od presťahovania som bola so všetkým spokojná. Dokonca do tej miery, že som dcére v slabšej chvíli dovolila babinec-párty. Navrhla som im záhradu, ale vraj nechcú byť rušené a vietor im rozfúka šaty a fotky, a čo keď bude pršať a… Ok, ostali teda u nej v izbe. Niečo som im chcela pripraviť, ale ony sa vraj z chladničky obslúžia samé. dezinfekčná chemie je bezpečná aj pre děti aj pre zvierata

nechajte si koberec pravidelně čištiťNerobila sa ale žiadna aféra…

Ostala som teda na záhrade a venovala sa kvetom. Zhruba po hodine sa z izby začala ozývať roztopašné jašenie, a tak bolo treba urobiť malú kontrolu. Zakopala som ako sa patrí, ale baby boli aj tak dokonale prekvapené. Namiesto pikniku tráve si urobili piknik na koberci. Navešali na seba handry, vyhrabali staré kusy bižu, počúvali muziku a chrúmali ovocie s čokoládou. Pravdaže tanieriky a obrúsky ostali tam, kam som ich pred návštevou položila. Horšie bolo, že sa zrejme pokúšali lakovať nechty, aj keď to mala slečna výslovne zakázané. Na potvoru sa mojej nečakanej návštevy zľakli a fľaštička s lakom skončila na koberci. Bolo mi jasné, že na kvety môžem zabudnúť. Nerobila sa ale žiadna aféra, vysvetlili sme si – medzi ženami – pravidlá pikniku aj babnica. Potom sme spoločnými silami trochu upratali a dievčatá sa po čase rozišli.

Čistenie kobercov Bratislava…

Mne však pred očami tancovali fľaky na koberci, a nešlo len o lak na nechty. Zhodou okolností mi v tom okamihu zazvonil mobil a ja som pri bežnom rozhovore s kamarátkou zistila aj kontakt na upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie kobercov Bratislava. Má vraj s ich prácou dobré skúsenosti a ten dcérin piknikový koberec určite zvládnu. Nebolo, čo stratiť, takže som do firmy na druhý deň zavolala. Už prvý rozhovor vo mne vzbudil dobré pocity a očakávania. Slečna sa chovala ústretovo, bola milá, a zrejme sa na mňa po celý čas aj usmievala. Dohodli sme sa pomerne rýchlo na cene i termíne. účinné čištenie kobercov Bratislava

Veľmi ma zaujímalo, či zvládnu vyčistiť aj odolné a chemicky agresívne škvrny po laku na nechty. Nakoniec, lak mal dostatok času vpiť sa a uschnúť vo vláknach koberca, takže som mala reálne obavy, či je čistenie takýchto fľakov vôbec možné. Slečna ma však citlivo ubezpečila, že aj s takými nepríjemnosťami majú dostatok skúseností. Boli sme dohodnutí. Keď som položila telefón, napadlo ma, že si predsa len prejdem ich web stránku, nech mám informácie aj z iných zdrojov, ako len od dobrej priateľky. Niežeby som jej neverila, božechráň, no čím viac človek vie, tým lepšie dokáže v prípade potreby reagovať.

čištenie kobercov kotúčovým strojomNa webe som si obratom našla aj jiný postup čištenia…

Spoločnosť A SERVIS LIPKA mala skutočne bohatý odkazový register, ktorý plnili najmä poďakovania klientov, ale aj rôznych firiem, od malých až po skutočne veľké. Už toto zistenie ma uspokojilo. Na druhej strane som sa ale dozvedela pozoruhodnú informáciu, ktorá bola pre mňa novinkou. Firma A SERVIS ponúka čistenie kobercov strojovou metódou, ktorá je technologicky pokročilejšia a zvládne vyčistiť aj tie najhoršie fľaky. Na webe som si obratom našla aj iný, dosť rozšírený postup čistenia, tzv. extrakčnú metódu. Hovorilo sa tu, že koberec ostáva tiež čistý, no býva veľmi premočený, takže sa suší dosť dlho, a navyše, po vyschnutí sa občas zjavia nepekné mapy a fľaky, ktoré výsledok čistenia znehodocujú. To ma nemilo prekvapilo a bola som rada, že mám vybratú firmu A SERVIS.

Páni termín dodržali a pustili sa s tým – na pohľad komplikovaným strojom – do práce. Aby som nezabudla. Strojové čistenie ukrýva ešte jeden bonus, ktorým je dezinfekcia celého koberca, takže aj v tomto smere bola moja voľba viac ako dobrá. Dvojica bola očividne zohratá, pracovala rýchlo a bez zbytočných prestojov. Netrvalo dlho a ohlásili mi, že skončili. Trošku ma heglo, keď som zachytila slovo skončili. Zazdalo sa mi, že všetko išlo akosi prirýchlo, a keďže tú škvrnu od laku nezvládli, tak to smutne balia. Preto som do detskej prišla s malou dušičkou, ale na prahu ma navštívil úsmev. profesionálne čištenie kobercov Bratislava

najlepšie čištenie kobercov v BratislaveSvieže farby, decentná vôňa…

Koberec v izbe sa skvel v plnej paráde. Všetky pozostatky babinca našej dcéry úplne zmizli, vrátane zlovestnej škvrny od laku na nechty. Samozrejme, tých pár ďalších fľakov po ovocí a čokoláde skončilo v nenávratne takisto. Svieže farby, decentá vôňa a celkový pocit čistoty moje prekvapenie len dotvárali. Odkiaľsi sa ku mne primotala dcéra a hrnula sa do izby. Páni ju milo upozornili, nech ešte hodinku počká, aby sa plocha čistého koberca úplne vysušila. Myslím, že pre firmu A SERVIS LIPKA mám vo výhľade ďalšiu prácu. Nechám vyčistiť aj všetky ostatné koberce, nech si medzi sebou nezávidia. A ešte niečo. Veľmi rada odporúčam služby spoločnosti A SERVIS LIPKA aj vám – celkom určite budete spokojní, tak ako my.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *