čištění koberců Brno

Už žádné babské rady, ale kvalitní úklidová firma!

pravidelným čištěním koberce prodloužíte jeho životnostMaminka žije v malém bytě…

Naše maminka se nedávno dožila krásných sedmdesátých narozenin a rodina chystala oslavy. Jsme tři sourozenci, ale pouze já žiji v Brně. Maminka původně neměla v úmyslu cokoliv chystat, snažila se být nad věcí a pouze opakovala – kdo chce ten příjde a kdo nechce, ten u ní prostě nebude. Vždyť přece žádné oslavy nejsou povinností – tímto konstatováním vždy ukončila debatu na toto téma. Bylo mi tedy jasné, že tuto situaci budu muset vzít do svých rukou já. Jinak hrozí, že naši rodinu zaplaví skandál na dalších sedmdesát let… Maminka žije v malém bytě v centru Brna, takže prostoru nemá nadbyt. Proto jsem rodině navrhla, nechť se oslava zorganizuje v našem domě.

Dům stále ještě voní novotou, nabízí dostatek prostoru a manžel, jako majitel restaurace, velmi rád připraví vše potřebné. Přestože se všichni těšíme, kolaudace u nás ještě neproběhla. Tímto způsobem tak dům získá důstojný rámec a maminku učiníme šťastnou. Tato myšlenka se velmi rychle ujala a získala podporu napříč generacemi. Mám skutečné štěstí, neboť mne obklopuje skvělá rodina, takže jsme nezůstali na přípravu sami. Poctivě jsme si rozdělili všechny úkoly a povinnosti. Musím ještě prozradit, že maminku jsme, trošku spiklenecky ponechali ve sladké nevědomosti. Pouze na okraj, jakoby náhodou, jsme se občas několika slovy zmínili o plánované kolaudaci a jeho dohodnutém termínu. spolehlivé čištění koberců Brno-Bystrc

na extrakční metodu zapomeňte, strojová metoda čištění koberců je bezkonkurenčníStal se však zázrak…

Musím přiznat, že tato konspirace nebyla vůbec jednoduchá, neboť naše maminka vždy patřila mezi vzorné reprezentantky rodu – šarmantní, křehká, inteligentní, ale rovněž taky zvídavá a mnohdy pěkně upovídaná dáma, které téměř nic v okolí neunikne. Vždy objevila způsob, jak se dozvědět to, co jí zajímá – mluvím ovšem výlučně a pouze o záležitostech rodiny. Stal se však zázrak a nám se podařilo vše pečlivě utajit.

Konečně nastal maminčin velký den. Když se nyní ohlédnu zpět, tak mohu konstatovat, že oslava proběhla hladce – jako po másle. Vše bylo na svých správných místech, každý měl dobrou náladu a úsměv v záloze, vydařilo se krásné počasí a děti byly velmi hodné. Ukázalo se, že náš nový domov byl celou rodinou velmi hezky přijat. Všichni se shodli, že brzy může získat statut vlídného místa pro naše příští rodinná setkání. A manžel? Ten doslova zářil – v první řadě proto, že je dům dokončen, což je u muže pochopitelné. Na druhou stranu, vím že vždy snil o veliké, takříkajíc „italské rodině,“ sám byl totiž jedináček, takže si podobné chvíle vždy upřímně užíval. dezinfekční čištění koberců Brno-Komín

V ten pravý okamžik…

Maminka se ke všeobecnému veselí kolem kolaudace zprvu připojila. Ovšem po chvíli jaksi zmlkla a zdálo se, že ji přece jenom její neoslavené narozeniny trápí – samozřejmě, celou dobu jsem po očku hlídala její měnící se výrazy ve tváři. V ten pravý okamžik jsem vyslala předem domluvený signál, abychom tu pravou oslavu odstartovali! Jednu z místností jsme připravili jako velké narozeninové překvapení a maminka vůbec netušila, co se bude dít. Následoval proto zcela spontánní, úžasný a neovládnutelný příliv radosti, slz a vděčnosti. Překvapení se nám podařilo dokonale a nálada dosahovala nebeských výšin. Taková oslava maminčiných narozenin je pouze jednou za život, a pokud se podaří naladit celou rodinu na jednu strunu, je těžké něco dále popisovat. Po chvíli se přece jen vše uklidnilo – zněla hudba, vytvářely se hloučky a lidé se smáli, pili, bavili… profesionální čištění koberců

Měla jsem vemi hezký pocit, který mi náhle narušila skvrna na koberci. Kdyby to byla pouze skvrna, ale byla to skutečně velká mapa – a proboha – od červeného vína! Kdosi nechal skleničku na konferenčním stolku a kolem skotačící děti ji shodily na koberec. Nejsem žádná citlivka, ale mrzelo mne to kvůli manželovi, neboť ten krásný světlý a vysoký koberec si vybral sám a měl z něho velkou radost. Vím, co dokáže červené víno na oblečení, takže mě začala jímat hrůza, že se ji sotva kdy podaří vyčistit. Pochopitelně, že se kolem mne seběhly všechny ženy a radily, co je nutno udělat jako první, ale žádná z „babských“ rad nějakým hmatatelným účinkem nevynikala.

hloubkové a velmi účinné čištění kobercůRáno mi bylo zcela jasné…

Skvrna, respektive velká, do očí bijící mapa se do koberce zcela vpila a navíc, díky naší laické snaze – řádně rozmazala. Strašila mne celý večer, dokud všichni hosté neodešli. Snažila jsem se na ni nemyslet, ale kdykoliv jsem se ocitla v její blízkosti, stoupl mi tlak. Při pohledu na šťastnou maminku a radost jejího okolí se mi přece jenom dařilo na tuto nepříjemnost nemyslet. Ráno mi bylo zcela jasné, že babské rady a „zaručené“ návody jsou naprosto k ničemu, a tak jsem při kávě začala pátrat po úklidové firmě, která nás zbaví tohoto nepříjemného problému.

Ulevilo se mi, neboť webové stránky nabízejí celou náruč relevantních firem, pouze jsem netušila, kterou si mám vybrat. Nakonec mi pomohla dávná zkušenost. Kdysi nám, ještě ve starém bytě čistili koberce tzv.extrakční metodou – vzpomínám si, že to nebyla vůbec žádná sláva, neboť se koberce sušili dlouhé hodiny a hlavně, po jejich proschnutí na nich vystoupily nevzhledné a zaprané fleky a mapy. Prostě efekt nulový, a o výsledném vzhledu a kvalitě se již vůbec nelze zmiňovat. To byl ten pravý důvod, proč mi slovo EXTRAKČNÍ uvízlo ve vzpomínkách. Zúžila jsem tedy výběr na firmy, které nabízejí jiný a účinnější způsob, než-li je tato zcela nekvalitní metoda. Poté jsem již brzy našla řešení – společnost, která nabízí strojní a hloubkové čištění, a bylo rázem rozhodnuto. Kdo spolehlivě vyčistí koberec v Brně?

Čištění koberců Brno…

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, mne příjemně překvapila již při prvním telefonickém rozhovoru. Ochotná a usměvavá slečna byla velmi vstřícná a velmi fundovaně obeznámena s „kobercovými“ problémy svých klientů. Mne sice trochu zdržel – řečeno s nadsázkou – seznam prostředků a způsobů, které jsme zatím doma bezvýsledně použili po „bojových“ poradách s přítomnými ženami, ale to se nedalo nic dělat. Zřejmě jsou v této firmě zvyklí trpělivě vyslechnout, podobně jako u lékaře – podrobný chorobopis svého pacienta. Slečna mi s úsměvem odpověděla, že mají dlouhodobé a dostatečné zkušenosti i odborníky, a zároveň mi svým příjemným a uklidňujícím hlasem slíbila, že to určitě nebude představovat žádný neřešitelný problém.

Přesto jsem zůstala v napjatém očekávání až do dne, kdy se objevili dva pracovníci úklidové společnosti A SERVIS. Byli přesní a v dobré náladě, mnoho toho nenamluvili a neprodleně se dali do práce. Ten velký stroj v jejich rukách mnoho dobrých pocitů nevzbuzoval, ale uklidnilo mne, že oba zaměstnanci mají dokonale zvládnutý každý pohyb a s lehkostí dělají něco, co již mají dávno v krvi. čištění koberců kotoučovým strojem

Samozřejmě jsem dala vyčistit celý koberec a přesně netuším, zda-li to trvalo hodinku, ale byla jsem překvapena, když mi oznámili, že mají hotovo. Stála jsem mezi dveřmi a mohla jsem si oči vykoukat. Rozpatlaná a odpuzující mapa byla pryč a celá místnost vypadala, jako kdyby někdo právě položil nový nadýchaný koberec. Celým prostorem se nesla příjemná a svěží vůně – byla jsem nadšená a ze srdce mi spadnul obrovský kámen. Svá povzbudivá a uklidňující slova firma A SERVIS LIPKA nejen dodržela, ale svůj slib měrou vrchovatou naplnila. Náš světlounký koberec se vrátil do původního krásného a půvabného stavu a výrazné, do očí bijící devastující skvrny byly navždy pryč!

čištění koberců strojovou metodou BrnoPokud zcela náhodou uvažujete…

Manžel, když navečer přišel domů jenom nevěřícně kroutil hlavou a dokonce si k místu, kde se víno rozlilo i kleknul. Jak se říká – marná byla jeho snaha – neobjevil vůbec nic. Vlastně to tak mělo být, neboť A SERVIS LIPKA čistí koberce do hloubky, takže skutečně nebylo co hledat… Spokojenost nás obou byl velmi slabý výraz, protože tato úklidová firma zvládla svou práci profesionálně a odborně. Jednoduše precizně na podtrženou jedničku. Pokud zcela náhodou uvažujete v nejbližší době o nefalšovaném a skutečně kvalitním vyčištění koberců u vás doma, velmi ráda vám společnost A SERVIS LIPKA, hloubkové čištění koberců Brno doporučuji. Jsem si naprosto jistá, že vás nezklamou.

Ačkoliv naše zakázka byla malá a tuto firmu v žádném případě nemohla vytrhnout, byli jsme velmi mile překvapeni vstřícností, ochotou a pomocí, kterou uskutečnili ihned, jakmile to bylo trochu možné. Chovali se velmi odborně a profesionálně, s příjemným a lidským přístupem. Proto s určitostí vím – již nikdy žádné babské rady, ale špičková úklidová společnost A SERVIS LIPKA. Pro budoucnost je pro mne velký úklid vyřešen a ostatním upřímně radím totéž. Ten, kdo si jejich služby koupí, jistojistě neprohloupí!

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *