Čištění koberců Brno

Strojové čištění koberců hravě předčí jiné metody čištění

Před nedávnem jsem si u firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, objednala čištění koberce. Tato firma čistí koberce strojově u zákazníků doma. Má skvělé ohlasy a výborně komunikuje. Už jsem se moc těšila, až se na moje koberce vrhnou. Mezitím jsem se o tom zmínila před kamarádkou, jenomže jsem neměla ani tušení, že je skoro až fanatickou zastánkyní čištění koberců v chemické čistírně. Varovala mě před čištěním doma, říkala, že takové čištění se dá provádět jen při lehkém zašpinění, anebo snad jen v případech, kdy máte na koberci postavený těžký nábytek, kvůli kterému nemůžete koberec vytáhnout.

Čistírna koberců Brno - profesionální čištění syntetických kobercůčištění sedaček a  koberců brno campusRecenze na čištění kobercůčištění koberců brno královo polePomocí čeho se zbavím parazitů v koberci

Prý se jedná jen o čištění na povrchu koberce…

Prý se jedná jen o čištění na povrchu koberce, kdy není možné vyčistit hlouběji zanesené nečistoty. Také prý podle kamarádky není možné při čištění v domě zlikvidovat zápach koberce. Byla jsem z toho celá nesvá, tak, jak jsem se ze začátku na čištění těšila, jsem z něho nyní začala mít obavy. Ale nechtěla jsem už zakázku rušit, protože už bylo všechno domluvené a doufala jsem, že se teda firmě podaří alespoň něco vyčistit. Jenomže A SERVIS není jen tak ledajaká firma, naprosto mi vytřeli zrak! Ukázalo se, že strojové čištění jde mnohem více do hloubky než kdejaká čistírna koberců.

Jak vyčistit čalouněníKolik stojí čištění kobercůČištění koberců  - Nejnovější technologie v ČRČištění koberců  - Nejnovější technologie v ČR

Firma navíc používá vysoce kvalitní chemii, která na sebe dokáže hravě navázat i ty nejhrubší nečistoty. Kartáče kotoučového stroje si bez potíží poradily s hloubkou koberce, neměly problém se propracovat až k samotné struktuře. Vyčesaly i hluboko zašlapanou špínu. Koberec vypadal po čištění perfektně. Použitá chemie ho celý provoněla, nezůstal v něm žádný nepříjemný zápach. Kamarádka naprosto užasla. Nic takového nečekala. Takhle prý její koberce v čistírně vyčistit nedokázali. Hned si ode mě vzala na firmu kontakt. Čištění koberců Brno.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *