Čím vyčistit čalounění Brno

Dokonalé čištění koberců kotoučovým strojem. Tepování sedaček Brno

Čistírna koberců Brno - profesionální čištění syntetických kobercůKoberec jsem nikdy nenechávala čistit, takže když jsem se pro čištění poprvé rozhodla, byla jsem nervózní, jak to dopadne. Netušila jsem, jak tento proces probíhá. Byla jsem z toho trošku nervózní, měla jsem dokonce obavy, jestli mi úklidová četa nevyčte, že jsem se o koberec nestarala lépe. Patřím totiž k těm lidem, kteří při pobytu v hotelu vycídí celý pokoj před tím, než dorazí pokojská – čištění koberců Brno.Cena za čištění koberců Brno
Snažila jsem se proto potlačit svoje nutkání pokusit se o vyčištění koberce ještě dřív, než zaměstnanci firmy přijedou, a snažila jsem se nemyslet na to, co si budou o mém koberci myslet.
Zavolala jsem do firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno,  přes telefon jsem jim nahlásila rozměry koberce, aby věděli, jak velká zakázka je čeká a mohli předem stanovit cenu. Předběžnou cenovou kalkulaci mi poslali obratem, a když jsem souhlasila, stačilo už jen vybrat termín.

 

 

Pán, který mi přijel koberec vyčistit…

Která firma vyčistí koberce v našem městě Brno
Pán, který mi přijel koberec vyčistit, byl velice milý, stav mého koberce vůbec nekomentoval. Bral to jako běžnou věc, rovnou se pustil do práce. Se speciálním firemním prostředkem a kotoučovým strojem se poctivě věnoval každému místečku koberce. Kartáčoval každý vlas, vyčesal nečistoty z každého vlákna. Byla jsem překvapená, jak dobře to jde. Myslela jsem, že je většina nečistot v koberci zašlapaná do hloubky a natrvalo.
Dívala jsem se, jak stroj neustále vyčesává na povrch koberce další a další nečistoty. Pán z firmy se přitom netvářil nijak šokovaně, ale spíše spokojeně. Takže jsem už neřešila, co by na to mohl říkat, a uvolněně jsem žasla nad výkonností stroje.
Když byla práce s kotoučovým strojem hotová, přišel na řadu vysavač, který bez námahy odsál nečistoty. Čisticí prostředek, většinu vlhkosti a zvládl svým silným tahem načechrat vlasy koberce. Který tím vypadal dvakrát tak objemněji.

 

hodnocení čištění koberců Brno

zkušenosti s firmami na čištění koberce Brno

jak hloubkově odstranit fleky z koberce

Pomocí čeho dosáhneme, že bude koberec vypadat jako nový

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *