Cena za čištění koberců Brno

Férové jednání a perfektně vyčištěné koberce budete mít u firmy „Tepování sedaček Brno“

Dáváme koberce pravidelně čistit. Dříve jsme ho dávali do čistírny. Ale po poslední špatné zkušenosti jsme s tím přestali – čištění koberců Brno.

Kde nechat vyčistit koberce Brno

Naposledy nám ho čistili strašně dlouho, trvalo to asi měsíc. Mezi tím po čištění koberců Brnonás chtěli ještě další peníze, přitom to už manžel všechno platil dopředu. Jenomže teď chtěli zaplatit vyšší částku, protože najednou prý zvýšili ceny. Nakonec jsme to vzdali, navýšenou částku doplatili a koberec nám po pár dnech vydali. Ale to jejich jednání, to nás naprosto pobouřilo!
Když jsme doma rozvinuli koberec, čekalo nás další nepříjemné překvapení. Po čištění na něm zůstaly nějaké světlé skvrny, pravděpodobně z nekvalitního, špatně vymytého čisticího prostředku. Na reklamaci firma samozřejmě nereagovala. Asi to tak bylo lepší, kdo ví, co by nám s kobercem ještě provedli.

 

 

Cena za čištění čalounění BrnoProtože jsme koberec potřebovali vyčistit…

Od koho si nechat vyčistit koberce Brno
Protože jsme koberec potřebovali vyčistit, hledali jsme náhradní firmu, která by byla spolehlivá.

V internetových diskuzích se často hezky mluvilo o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Br

no,  proto jsme se pro ni rozhodli.
Cenovou kalkulaci jsme dostali dopředu a bylo s tím všechno v pořádku, žádné záhadné doplatky jako u předchozí firmy. Všechno bylo od začátku jasně dáno a podmínky se neměnily.
I přístup zaměstnanců firmy ke své práci byl mnohem zodpovědnější. Přijeli k nám přesně ve sjednanou dobu, bez nějakého otálení si začali chystat stroje a dali se do práce. Použili velice kvalitní chemii a pečlivě ji s pomocí kotoučového stroje zapracovávali mezi vlákna koberce. Rotační kartáče tohoto stroje potom vyčesávaly špínu i s chemií na povrch. Na závěr se vše důkladně odsálo vysavačem. V koberci už žádná chemie ani nečistoty nezůstaly.
Výsledek byl famózní! Tak dokonale náš koberec předtím ještě nikdo nevyčistil. U A SERVISU jistě zůstaneme.

 

 

Pomocí čeho vyčistím z koberce alergenyKdo kvalitně vyčistí koberec

Jak vyčistit čalounění BrnoPomocí čeho se zbavím parazitů v koberci

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *