Kdo nám pomůže se zbavit graffiti Praha 2

Odstranění graffiti ze skla

Odstraňování graffiti PrahaNaše společnost „odstranění graffiti PrahaA SERVIS LIPKA, s.r.o., se specializuje na odstranění graffiti. U jedné z našich zakázek v Praze jsme odstraňovali graffiti z povrchu, který byl ze sklo-keramické mozaiky a nebyl ošetřen antigraffiti ochranou. Náš postup byl následný. Nejprve jsme museli na graffiti nanést účinný a kvalitní odstraňovač graffiti.Jak na odstraňování graffiti 'Praha

 

Odstraňovač  jsme nechali chvíli na povrchu působit. Následně se chemie za pomocí kartáče rozetřela a společně s graffitovou barvou byl tento odstraňovač smýt čistou vodou. Naše úklidová firma je schopna svým zákazníkům vedle odstranění graffiti zajistit i nanesení velmi účinné a kvalitní antigraffitové ochrany povrch  fasád a jiných povrchů .

 

 

Tuto antigraffiti ochranu nanášíme na povrch…

Antigrtaffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.

Tuto antigraffiti ochranu nanášíme na povrch v podobě antigraffiti nátěru či nástřiku, který má životnost 4 až 6 let. Kdo nám pomůže se zbavit graffiti PrahaNaše firma je schopna přijet odstranit i sebemenší graffiti. Ze získaných zkušeností při práci s odstraňováním graffiti již víme, že pokud nejsou graffiti i malého rozměru ihned odstraněny, po čase na tomto místě přibývá řada dalších graffitů.

 

Pro tzv. pouliční všeumělce to totiž znamená, že na této ploše jejich výtvory dlouhodobě zůstanou. A z tohoto důvodu je nutné okamžité řešení včasného odstranění i pouze drobného graffitu  z fasády či jiných povrchů.  Antigraffitová ochrana je nejlepší možný prostředek, který pomáhá vyřešit komplikace, vyplývající z odstraňování graffitů.

 

 

 

Tato antigraffitová ochrana zaručí rychlé, bezproblémové a zcela úplné odstranění graffitů. Při tomto odstraňování graffiti z mozaikového povrchu byla 80% úspěšnost v případě sklo-keramického podkladu. Úplné odstranění se nepodařilo na některých místech spárovací hmoty, bohužel chyběla zde antigraffiti ochrana. I přesto byl zákazník s odvedenou prací a konečným výsledkem spokojený.

 

 
Jak chránit omítky před graffiti? Praha 11

Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdi Praha 7

Čím se zbavit graffiti Praha 1Jak máme odstranit graffiti Praha 2

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *