odstranění grafffiti Praha

Pozor na ochranu marmolitu před spreyery, neochráněný povrch je sprejem definitivně zničen

Odstranění graffiti Praha
Zakázka odstranění grafffiti Praha, A SERVIS LIPKA, s.r.o., kterou jsme pro zákazníka zrealizovali v Praze, se týkala nanesení speciální antigraffitové AGO proti graffiti na naší zdi Prahaochrany. A to v podobě antigraffitového nátěru (AGO), který jsme nanášeli na sokl domu, na štít domu nad soklem a okrasnou zídku ohraničující předzahrádku. Ochranný nátěr fasády byl poškozen řáděním sprejerů v celé ulici.
Před nanesením antigraffitového nátěru jsme museli povrch stěn důkladně očistit od veškerých nečistot. Části domu jsme ošetřili zmiňovaným speciálním antigraffitovým nátěrem.

 

 

Antigraffitový nátěr je totiž jediný možný a účinný způsob…

Existuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti? Praha

Antigraffitový nátěr  je totiž jediný možný a účinný způsob, jak předejít komplikacím, které vyplývají z odstraňováníKdo nám pomůže se zbavit graffiti Praha graffitů po sprejerech. Tento antigraffitový nátěr je jediný způsob, který Vám pomůže v boji s odolnými barvami. V případě, že si zákazník nechá zajistit naší firmou antigraffitovou ochranu. Po celou dobu životnosti této ochrany, která se pohybuje kolem 4 až 6 let, mu bude prováděn servis odstranění graffiti.

 

Tento servis spočívá v tom, že pokud se na fasádě, omítce nebo na jiném povrchu objeví graffiti. Tak nás zákazník kontaktujete telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu : centrala@a-servislipka.cz a my za ním v nejbližším možném termínu přijedeme. Pokud to ovšem dovolí klimatické podmínky.

 

Průběh zakázky proběhl bez jakýchkoliv komplikací.

 

Ze strany zákazníka byla zaznamenána spokojenost s námi vykonanou prací.

 

 

 

Odstraňování graffiti Praha

Odstranění graffiti, sprejů, ochrana před graffiti Praha

Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdi Praha Jak chránit omítky před graffiti? Praha

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *