Recenze na čištění koberců

„Strojové čištění Brno“ vyčistí koberce dokonale, na ruční čištění můžete zapomenout

Čistírna koberců Brno - profesionální čištění syntetických kobercůV práci se kolegyně donekonečna vybavují o tom, jakým čističem nejlíp vyčistit koberec, případně si doporučují stroje,

Čištění koberců Brno - tepování koberců a čalounění v Brně

se kterými koberec čistí. Už se jim ale kolikrát stalo, že to dopadlo špatně. Buď jim špatně působil čisticí prostředek, nebo půjčený stroj udělal nějakou neplechu – čištění koberců Brno.

 

Já se takovým zbytečným starostem jen směju, s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, která se nám o čištění koberců už pár let stará, jsem naprosto spokojená, nikdy jsme s nimi neměli žádný problém a práci pokaždé zvládli perfektně.
Říkala jsem o této firmě i kolegyním, ale jako by mě ani nechtěly slyšet, zdá se mi, že pokud je něco nestálo všechny jejich síly, nestojí to za to. Já jsem v tomhle jiná. Cením si svého volného času nade vše. Nechtěla bych trávit hodiny čištěním koberců, které by nakonec ani nedopadlo dobře. To by mě hodně deprimovalo.

 

 

čištění koberců brno recenze

S A SERVISEM je to mnohem jednodušší…hloubkové čištění koberců brno hodnocení

S A SERVISEM je to mnohem jednodušší. Stačí jen, abych zavolala, že potřebuji vyčistit koberce o těch a těch rozměrech, bez potíží se domluvíme na vhodném termínu a potom už jen stačí být doma, abych jim otevřela dveře. Není nutné jim nijak asistovat. Se vším si poradí sami.
Používají na koberce strojovou metodu. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že se mi zdá dokonale účinná. Dokázali nám z koberců odstranit skvrny od limonády a další znečištění. Jelikož koberce pohlcují neskutečné množství prachu a zápachu, je úžasné, že i toto všechno dokáže firma zlikvidovat.

 

Naše koberce jsou po každém čištění krásně voňavé a bez jediného smítka prachu, dokonce i hluboko zašlapané nečistoty se vždycky podaří odstranit.
Ručním čištěním bych nikdy nic takového nedokázala, jen bych se zbytečně připravila o spoustu nervů. Jsem ráda, že mám možnost se spolehnout na tak vynikající a kvalitní firmu.

hodnocení firem čistících koberce Brno

 Strojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Brnočištění koberců, sedaček brno

zkušenosti s firmami na čištění koberce Brno

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *