Kvalitní čištění koberců Brno

Vyčistit staré koberce dá práci, ale s tou správnou firmou je výborný výsledek zaručený

Cena za čištění čalounění BrnoKoberce jsme koupili asi tak před deseti patnácti lety. Nikdy jsme je nečistili. Ani nevím, proč jsem se to rozhodlaKterá firma vyčistí koberce v našem městě Brno udělat právě teď. Už delší dobu vypadaly zanedbaně, ale už jsem na to nehleděla a prostě si toho nevšímala. Asi mě k tomu přivedla otázka mé sestry, když se mě ptala, jestli bych koberce nechtěla konečně vyhodit. Najednou mi to bylo strašně líto a řekla jsem si, že bych s nimi mohla zkusit ještě něco udělat – čištění koberců Brno.
S čištěním koberců jsem nikdy neměla žádnou zkušenost, nikdy se mi do toho nechtělo. Když jsem poslouchala kamarádky mluvit o tom, jak jsou sedřené, protože si udělaly „příjemný“ víkend s čištěním koberců, nechápala jsem, proč se do toho pouští. Ani teď jsem neměla v úmyslu se do čištění koberců pouštět sama a ručně. Byla jsem pevně rozhodnutá najít si nějakou super firmu, která to s přehledem zvládne.

Cena za čištění čalounění Brno

 

Našla jsem si A SERVIS LIPKA, s.r.o.

hloubkové čištění koberců brno hodnocení
Našla jsem si A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno.  Ukázalo se, že v čištění koberců je firma nedostižná. Tak zevrubnou a důkladnou práci jsem v žádném případě nečekala. Myslím si, že ruční čištění se s tím nemůže vůbec rovnat. Pánové z A SERVISU čistili mé koberce strojovou metodou, ta je neskutečně detailní. Čisticí chemie se pečlivě zapracuje do všech vláken koberce, nechá se chvíli působit a potom se do toho dá kotoučový stroj s rotačními kartáči.
Rotační kartáče mají dlouhé štětinky, takže dokáží pročesat všechna vlákna koberce pořádně po celé jejich délce. Zvládly vyčesat neuvěřitelné množství špíny.
Když jsem potom viděla koberce zcela vyčištění a doschnuté, nechtělo se mi věřit, že to jsou opravdu ti naši stařečci. Byly tak zářivé a hebké na dotek. Nemyslela jsem si, že je možné staré koberce až tak proměnit. Už se nemůžu dočkat, co mi na ně řekne sestra.

 

 

 

hloubkové čištění koberců brno hodnocení

Od koho si nechat vyčistit koberce Brno

Od koho si nechat vyčistit koberce Brno

hodnocení firem čistících koberce Brno

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *