Bezkonkurenční péči vašim kobercům zajistí strojové čištění A SERVISU

Koberce v domě jsme měli už nějaký ten pátek, nikdy jsme nevěnovali příliš úsilí na jejich zušlechtění, takže nebylo překvapivé, že jsme si jednoho dne uvědomili, že je nutné zapracovat na jejich vyčištění. Jelikož koberce nebyly čištěny řadu let, bylo zapotřebí obrátit se na odbornou firmu, která poskytuje hloubkové čištění koberců s použitím účinných a kvalitních strojů a čisticích prostředků.

Čištění koberců Brno - tepování koberců a čalounění v BrněČistírna koberců Brno - profesionální čištění syntetických kobercůStrojní Čistění Kobercu - Strojové Čištění Kobercu Brnočištění koberců, sedaček brno

čištění sedaček a  koberců brno campusNaše požadavky nejlépe splňovala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha ceník , zabývající se strojovým čištěním. Firemní zaměstnanci se věnovali našim kobercům s tou největší pečlivostí. Rotační kartáče kotoučového stroje vyčesávaly z koberce všechnu špínu, podařilo se odstranit skvrny do poslední. Veškerý hluboko zašlapaný prach dokázal kotoučový stroj odstranit, nedělalo mu potíže dostat se do samotné struktury koberce.

Také závěrečné odsátí nečistot a vody mělo svůj význam, vysokotlaký vysavač zvládl odsát všechny částečky a dokázal provzdušnit jednotlivá vlákna koberců tak, že se několikanásobně zvětšil jejich objem.

 

čištění koberců brno recenze	čištění koberců brno cenaKvalitní čištění koberců BrnoPomocí čeho se zbavím parazitů v koberci Brno

Po dokončení všech čisticích prací…

Po dokončení všech čisticích prací a celkovém doschnutí vyhlížely naše koberce jako nově koupené. Nevycházel z nich žádný nepříjemný zápach a projít se po nich po čištění bosou nohou bylo neuvěřitelné potěšení.

Kde nechat vyčistit koberce BrnoS A SERVISEM mám jen ty nejlepší zkušenosti, velice si vážím takových kvalitních a seriózních firem. Operátorka společnosti je velice příjemná a milá. Pracovníci, kteří čistí koberce, odvádějí nejen skvělou práci, ale jsou také trpěliví a nekonfliktní, což jsou jistě při vykonávání takovéto činnosti, kdy majitelé koberců neustále kontrolují každý pohyb a sebemenší manipulaci s koberci, potřebné vlastnosti. Všechno tam u nich výborně klape.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *