čištění koberců, sedaček brno

Morčátko si hraje na koberci

Kdo nám vyčistí koberce BrnoMorčátka jsou roztomilá stvoření, ale bytu nedělají dobře. Před pár týdny jsem si pořídila nové zvířátko. A ne tak ledajaké zvířátko. Pořídila jsem si morče. Přesněji řečeno morčátko, morčata jsou sama o sobě roztomilá, a když jsou mláďátka, jsou ještě tak deset krát roztomilejší. No a mému miláčkovi je dnes jen něco málo přes dva měsíce, takže je to skutečně ještě miminko. Protože miluji zvířata, snažím se jim vždy poskytnou to nejlepší. Ať už se to týče stravy, času stráveného s nimi, sociálního kontaktu s jejich druhy, nebo také dostatečným pohybem, aby byla v dobré tělesné a duševní kondici.“‚Čištění koberců Brno“čištění koberců brno-líšeň

Vždycky to dělám tak, že morčátko vypustím, ono se mezitím proběhne po bytě a já přitom pracuji na svém počítači. Občas na něj kouknu, abych věděla, že nepřekouslo nějaký kabel a je tím pádem naživu a v pořádku. No a zrovna jednoho dne, jsem ho takhle pustila, aby si běhalo a sama jsem mezitím zrovna vařila. Je třeba podotknout, že morčátka si konají potřebu, kde se jim zachce, doma mám běžně kachličky, což by nevadilo. Ale protože to na mě a na morčátko působilo příliš studeně, rozhodla jsem se pořídit, alespoň do knihovny, koberec. Pořídila jsem klasický středně velký, nic náročného, ale přesto nebyl levný.

I tak jsem doufala

čištění koberců brno recenzeI tak jsem doufala, že vydrží dlouho. Ovšem ten večer, kdy jsem dala proběhnout své morčátko po bytě se mu právě nejvíce zalíbilo na novém koberci. A to tak, že na něm setrvalo aspoň hodinu a během toho, to tam vše pořádně „označkovalo“, jakože je to jeho území přeci. Samozřejmě tam nezapomnělo vykonat ani velkou potřebu. Všimla jsem si toho, až když jsem dovařila, nejprve jsem se vyděsila, ale pak jsem si řekla, alespoň, že je v pořádku. Dala jsem svého broučka stranou do klece a nachystala si kýbl a hadr. Popravdě hodně hodně hodně to zapáchalo. Mé morčátko snad muselo něco vyděsit, jinak si nedovedu představit proč po sobě nechalo takovou spoušť.

Ale ať jsem drhla, jak jsem mohla, s flekem, který zůstal po moči mého morčátka to bohužel ani nehlo. Držela se tam jak přikovaná. Nakonec jsem sedla k internetu a začala se pídit po možnostech, co s kobercem. Firma mi ho bohužel nemohla reklamovat, to je tak, jak když si koupíte věc ve slevě, ve skutečnosti je smlouva asi stejně výhodná jako půjčka od Providentu. Nakonec jsem se tedy po útrapách rozhodla zavolat profi uklízecí firmu.

Jmenuje se A SERVIS LIPKA. Musím říct, že když přijeli, byli hrozně milí, profesionální, ochotní a také, co považuji za jednu z nejdůležitějších přidaných hodnot – rychlí a přesto pečliví. Málokdy se vám snoubí všechny tyto úžasné vlastnosti, když si objednáte nějakou službu. Ba naopak, většinou jste zklamaní, to se však nedá říct o firmě A SERVIS LIPKA, navíc koberec vyčistili naprosto perfektně, tak že nebylo vůbec stopy po fleku z moči a ani po jeho zápachu. Prostě úžasné! Tuto firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno, rozhodně doporučuji!

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *