Existuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?

Jak unavit sprejera a zajistit, aby se už na místo činu nevracel?

Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdiNáš dům už se opakovaně stal obětí „uměleckých“ ambic sprejerů z okolí. Mám dokonce tušení, kdo to dělal, ale nemám pro to žádný důkaz, takže jsem s tím nic nezmohl. Jestli byla ale moje domněnka správná, tak to byl člověk, se kterým přicházím do častého kontaktu a který se mi při každém setkání vysmíval. Vždycky se přehnaně starostlivě ptal, co si počnu s těmi sprejery, kteří mi ničí dům, a při té otázce mu jiskřily oči. Moje snahy o odstranění graffiti pak vždycky sledoval s velkým uspokojením. Odstraňování graffiti Praha.

Už jsem toho měl ale dost, za prvé odstraňování graffiti je dost nesnadné a bralo mi spoustu energie, a za druhé jsem už nemohl vydržet výsměch té osoby, musel jsem s tím něco udělat. Spojil jsem se s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha, která je specialistou na odstraňování graffiti a nabízí velice účinný ochranný nátěr i s kompletním servisem.

 

 

 

Na koho se obrátit s odstraněním graffitiKdo nám pomůže se zbavit graffitiČím odstranit graffitiExistuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?

Díky nátěru se už nemusíte sprejerů bát!

Jak máme odstranit graffitiDíky nátěru se už nemusíte sprejerů bát. Sprejeři si sice v první chvíli mohou myslet, že se jim zase povedlo znepříjemnit někomu dalšími život, ale během několika dalších dní přijde překvapení. Majitel poškozené plochy zavolá A SERVIS a ten zařídí všechno potřebné. Bez obtíží odstraní graffiti a nanese nový ochranný nátěr. Vy jako majitel už nemáte s graffiti žádné další starosti ani výdaje.

A přesně takhle to bylo i u mě. Zbavil jsem dům graffiti a nechal nanést antigraffiti nátěr. Asi po měsíci se můj dům stal opět terčem sprejera. Tentokrát jsem se ale jen chopil telefonu a všechno bylo během pár dní vyřešeno. Tato situace se několikrát opakovala a už začínalo být zřejmé, že mám navrch. Teď už jsem zůstával s dobrou náladou já a pachatele očividně jeho neúspěšné pokusy vyčerpávaly tak, až to nakonec vzdal a se svými sprejerskými aktivitami skoncoval.

 

Odstraňování graffitiJak na odstraňování graffitiGraffiti – odstraňování, ochranné nátěry

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *