Odstranění graffiti

Rychlé a účinné řešení graffitového vandalismu máte na dosah ruky

Odstraňování graffitiKdyž jsem ráno vyšel z domu, abych vyrazil do práce, nemohl jsem věřit svým očím a musel jsem si zkontrolovat, jestli opravdu ještě nespím. Stěna našeho domu byla totiž posprejovaná nesrozumitelnými klikyháky. V noci u nás musel být nějaký blázen, který to u nás takhle šíleně zrasoval. Raději jsem se ještě na skok vrátil domů a řekl manželce, co ji venku čeká, ať taky nezažije takový šok jako já. Odstraňování graffiti Brno.

Celý den jsem v práci přemýšlel o tom, co s tím udělat. Radil jsem se s kolegy a našlo se pár skeptiků, kteří mi řekli, ať to nechám tak, protože jakmile si ke mně sprejeři najdou cestu, tak už potom můžu počítat s tím, že se budou vracet. Odstraňovat graffiti každý měsíc se mi nechtělo. Potřeboval jsem vymyslet něco, co by způsobilo, že moje úsilí nebude zbytečné.

Nakonec s dobrým nápadem přišla manželka. Ukázalo se, že její kolegyně měly se sprejery také mnoho zkušeností a poradily jí, ať si necháme graffiti odstranit firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. a ať si od ní rovnou necháme nanést antigraffitový nátěr. I ony měly zkušenost s tím, že se sprejeři rádi vracejí na místo činu.

 

 

Jak na odstraňování graffitiOdstranění graffiti z betonových povrchůOdstranění graffiti z cihelOdstranění graffiti z přírodního kamene

Zjistili jsme si nejprve…

Graffiti – odstraňování, ochranné nátěryZjistili jsme si nejprve, jak nátěr funguje. Dozvěděli jsme se, že se graffiti z nátěrem ošetřeného povrchu odstraňují mnohem jednodušeji. A hlavně při tom nedochází k porušení povrchu, jak tomu bohužel při odstraňování graffiti často bývá.

Navíc s antigraffitovým systémem se člověk nemusí o nic starat, protože od jeho nanesení má od firmy garantovaný antigraffitový servis. Stačí jen zavolat a firma, odstraňování graffiti Brno, se do dvou týdnů o všechno postará. Tato služba se nám líbila, proto jsme si ochranný nátěr nechali nanést. Sprejeři se opravdu znovu vrátili, ale A SERVIS byl rychlý, takže jsme graffiti museli snášet jen chvíli. Skvělé řešení nepříjemného problému!

 

 

Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdiJak chránit omítky před graffiti?AGO proti graffiti na naší zdi

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *