mytí oken Brno

Střelba vzduchovkou ohrozila naši bezpečnost

 

Nedávno jsme se s kamarády domluvili, že po dlouhé době si půjdeme zastřílet. Ne, nemáme zbrojní pas, a bohužel na airsoftu bylo plno. Tak jsme se rozhodli, že vytáhneme naše vzduchovky z dětství. Abychom způsobili co nejméně škod a užili si zároveň co nejvíce legrace, tak jsme zvolili barevné náboje. Nebolí na těle, jen vás akorát ušpiní. Nebyli jsme si jisti, jak dobře půjdou barvy vyprat, proto jsme si všichni vzali i staré oblečení, aby nám ho nemuselo být líto. mytí oken Brno

Kvalitní čištění oken

Vydali jsme se k mým rodičům na zahradu, jelikož nebyli doma, tudíž byl volný celý dům. Řekli jsme si, že to spojíme i s grilováním. Kdo by tohle odmítl. Náš den „boje“ nastal a já se nemohl dočkat. Trochu jsem v domě mých rodičů nachystal a poklidil, abych se neměl za co stydět. Gril jsem dal na zahradu. Kamarádi už se začali scházet a já se nemohl dočkat, jakmile začneme a pořádně si zase zablbneme jako kdysi, když jsme byli mladí, neurvalí a rozervaní. Jakmile jsme byli všichni, převlékli jsme se do našich nuznějších kusů oblečení, aby nám ho nebylo tedy líto. mytí oken Brno

Jak vyleštit okna v domácnosti      Kdo nám vyčistí okna v Brně      Krásně čistá okna bez šmouh

Stoupli jsme si

Stoupli jsme si každý na značky a „boj“ mohl započít! Nejprve po mně vystřelil kamarád, který se střelbě věnuje pravidelně, nejen airsoftu. To mě poněkud zaskočilo, ale rychle sem se ubránil a vrátil mu to. Pak na mě šli rovnou dva kamarádi, také jsem se jim zdatně vyhnul. Poté jsem se rozběhl, co nejdál, jednak abych si dal pauzu a jednak, abych si doplnil náboje. Už mi jich totiž moc nezbývalo. Ani co se týkalo mých sil, tak mi jich moc nezbývalo, moji přátelé tak také vypadali. Avšak řekl jsem si, že ještě maličkou chvíli všichni zvládneme. Pět, maximálně deset minut. Sotva, co jsem si tohle pro sebe v duchu dořekl, vypadalo to, že všichni chytli druhou mízu. Najednou se všichni rozeběhli proti všem a začali do sebe střílet. Byla to hotová smršť.

Okna bez šmouh     Práce ve výškách    Lesk a čistota oken

Pozoroval jsem to z dálky a kochal jsem se tím pohledem. V tu chvíli se však na mě všichni otočili a začali po mně křičet, že jsem sketa a zbabělec, a ať jdu urychleně za nimi. Zhluboka jsem se nadechl a rozeběhl se k nim. Začali to do mě pálit hlava nehlava. Už jsem se nemohl moc bránit, tak jsem se rozhodl, že oběhnu dům. Ale všichni mi byli v patách. Byl jsem v pasti, ale bránil jsem se statečně. Stříleli jsme a stříleli, dokud nám nedošly náboje a poslední zbytky sil. Šli jsme se pak dovnitř ovlažit, ale co se nestalo! Během toho pálení poměrně dost kulek padlo i na okno od domu mých rodičů. Ne, že by ho rozbily, ale tím, že byly barevné, ho dost zabarvily.

Mytí oken horolezeckou technikou     Čím vyleštit okna

Dostal jsem strach. S kamarády jsme to začali čistit, ale vůbec to nešlo. Pak se jeden kamarád nabídl, že někoho vyhledá a objedná. Nakonec našel firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno, jelikož kamarádovi důvěřuji, objednali jsme je. Musím říct, že okno se jim podařilo vyčistit přímo bravurně a jsem s touto firmou a její odvedenou prací velice spokojen. Firmu A SERVIS LIPKA doporučuji!

 

Profilový obrázek

IVA

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *