Odstraňování graffiti Praha

Díky „Antigraffitovým nátěrům Praha“ je naše fasáda jako nová

Už přes patnáct let žijeme v domě v centru města. Jedná se o dům se třemi byty a zahradou. V jednom z bytů bydlíme my a ostatní pronajímáme. Moje manželka je učitelka a protože učí chemii, která málokomu jde má řadu studentů, kteří ji nemají moc rádi. Stává se proto, že občas narážíme na nějaká hanlivá a vulgární vyjádření o její osobě. Už si na to zvykla, ale samozřejmě ji to vždycky mrzí. Podobná situace nastala před pár týdny, kdy jsme na fasádě našeho domu našli nápis přirovnávající manželku k ženskému pohlaví. Bydlíme na malém městě, lidé tedy ví, kdo kde bydlí. Už jsme se setkali s mnoha způsoby útoků, ale graffiti na domě ještě ne.

Jak na odstraňování graffitiOdstranění graffiti z betonových povrchů

Okamžitě jak jsme to zjistili jsme se rozhodli zavolat policii…

Okamžitě jak jsme to zjistili jsme se rozhodli zavolat policii, ale ta samozřejmě nic nevypátrala. Podali jsme tedy trestní oznámení na neznámého pachatele, ale tím veškeré řešení zřejmě skončilo. Věděli jsme, že je to náš dům a musíme tedy vzít zodpovědnost do vlastních rukou. Na internetu jsme si našli firmy, které se specializují na odstraňování graffiti, kvůli svojí upřímnosti se nám zalíbil A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha, který na svých stránkách uvádí, že účinnost odstranění se pohybuje kolem 60 -90 % v případě, že nemáte na fasádě aplikovaný antigraffiti nátěr. Což jsme samozřejmě neměli. Jejich zaměstnanci tedy přijeli a graffiti odstranili, potom bylo nutné fasádu znovu přetřít barvou.

Odstranění graffiti z cihelOdstranění graffiti z přírodního kamene

Pokud by se totiž fasáda pouze přetřela, za nějaký čas by graffiti vystoupilo na povrch a bylo by patrné i přes barvu. Zaměstnanci A SERVISU nám potom doporučili nově natřenou fasádu našeho domu a i betonový základ plotu opatřit anigraffitovým nátěrem. Úspěšnost v odstraňování graffiti z povrchů, které jsou tímto nátěrem opatřeny je už totiž téměř stoprocentní. Odstraňování graffiti z povrchů ošetřených tak není vůbec žádný problém. Pracovníci A SERVISU tak na naši fasádu nanesli několik vrstev protigraffitového nátěru AGO a tím zajistili případné bezproblémové odstranění budoucích malůvek. Odstraňování graffiti Praha.

Graffiti – odstraňování, ochranné nátěryKdo nám pomůže se zbavit graffiti

Výhodu jsme měli, že se jednalo o téměř konec školního roku…

Výhodu jsme měli, že se jednalo o téměř konec školního roku a tak bylo možné tento nátěr vůbec nanést, byli jsme totiž upozorněni, že nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je nutné, aby byla venkovní teplota vyšší, než 10 ºC a použitá technologie tak mohla bez problému a účinně fungovat. Docela překvapený jsem byl, když jsem zjistila, že firma garantuje životnost tohoto opatření po dobu až 6 let. S firmou a přístupem jejich zaměstnanců jsme byli spokojení a rádi je doporučíme dál. Myslím, že každý, kdo bude potřebovat zajistit nějakou činnost spojenou s úklidem, vůbec nemusí váhat a na firmu se může bez problému obrátit. Výsledek bude jistě profesionální a přístup zaměstnanců velice milý. Odstraňování graffiti Praha.

Existuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?Na koho se obrátit s odstraněním graffiti

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *