tanec na čisté podlaze

Dokonale čistá podlaha je základem každého tance

Naše taneční středisko má skvělou pověst nejen u nás ve městě, ale také v širokém okolí. Vedeme základní taneční kurzy, ale i kurzy pro dospělé a tančírny. Mimo to vedeme i kurzy zaměřené na samotné tance, jako je například valčík, tango nebo jive. Náš sál je tedy plnohodnotně využíván. Tomu však také odpovídá stav podlahy, která nejen, že se rychle zašpiní, ale také je velice poničená. čištění podlah Praha

Samozřejmě, že podlahu pravidelně umýváme…

Samozřejmě, že podlahu pravidelně umýváme, ale profesionální péči jsme jí zatím nikdy nedopřáli. Rozhodli jsme se tedy zavolat nějakou profesionální firmu, která uvede podlahu do jakžtakž stejného stavu, jako byla před lety. Na internetu jsme našli mnoho kladných referencí na firmu A SERVISU LIPKA s.r.o. Zavolali jsme tam a s jejich zaměstnanci se domluvili na tom, kdy přijdou. Už první telefonický kontakt s A SERVISEM nás přesvědčil, že se jedná o proškolené profesionály zajištující širokou škálu služeb. Na internetových stránkách jsme totiž zjistili, že se kromě mytí podlah zabývají také mytím oken a výloh, odstraňováním graffiti a čištěním koberců.

vyškolený personálpodlahy jako novélesklá plovoucí podlaha

K čištění koberců a podlah používají…

K čištění koberců a podlah používají kvalitní kotoučový stroj, který podle jejich slov zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Sami jsme mohli být svědkem, jak kvalitně proškolení zaměstnanci A SERVISU pomocí 50 kilového kotoučového stroje nejdříve pečlivě vydrhnuli podlahu s využitím velmi účinné čistící chemie. Poté co povrch důkladně vykartáčovali, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Divili jsme se, ale čističi podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali doschnout. čištění podlah Praha

dokonale čisté povrchyneuvěřitelně čisté podlahyzakrytí škrábanců na podlaze

Podlaha po vyčištění vypadala…

Podlaha po vyčištění vypadala opravdu dobře a proto jsme se se zaměstnanci A SERVISU domluvili, že podlahu ještě ošetří a zakonzervují ji nanesením fluatace, což je průmyslový polymer určený k voskování podlah. Díky tomu už nedojde k dalšímu hlubšímu znečištění. Tento přípravek A SERVISÁCI nanesli opakovaně. Mám pocit, že možná 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu a protiskluzový povrch. Díky tomuto opatření se podlaha mnohem lépe udržuje a také se velmi výrazně prodlouží životnost podlah. To v našem studiu uvítáme, protože zde dochází k nadměrnému zatíženi a podlaha je takto více chráněna.

S prací zaměstnanců čištění podlah Praha, jsme velice spokojení a rozhodně je můžeme dál doporučit. V případě, že budeme potřebovat pomoc s jiným úklidem, víme, na koho se obrátit. Spokojení jsme nejen s kvalitně a rychle provedenou prací, ale také s přístupem zaměstnanců. Moc se těšíme, až se nohy našich tanečníků dotknou staronové podlahy a sál se znovu roztančí a rozzáří.

podlahy bez problémůdokonale ošetřené dřevoplovoucí podlahy jako nové

Profilový obrázek

IVA

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *