mytí oken Praha

Některá okna je obtížné umýt, proto jsme vyzkoušeli výškové mytí firmy „ Mytí a čištění ve výšce Praha“

Bydlím s rodinou v novém moderním domě. Architekt se snažil hlavně o to, aby byty byly prostorné a světlé, docílil toho tak, že některé místnosti vybavil obřími okny. Ano, je to pravda, místnosti jsou velice světlé, ale problém je v tom, že velká a těžká okna se velice nesnadně umývají. Mytí oken Praha.

Mytí a čištění logMytí a čištění billboardů

Koupili jsme si kvůli tomu hadru na teleskopické tyči, ale asi je vám jasné, že s tím moc dobrých výsledků dosáhnout nepůjde. Pracuje se s tím velice špatně a výsledek vypadá hrozně, protože se nedostaneme na všechna místa, a navíc mytí oken si vyžaduje pečlivost, pro kterou ale prostě není v takových podmínkách prostor.

Mytí a čištění reklamních cedulíMytí a čištění reklam

Stejné problémy mají samozřejmě i všichni naši sousedé…

Stejné problémy mají samozřejmě i všichni naši sousedé. Každý se snaží svépomocí okna umýt, mají také teleskopické tyče. Ale výsledek u nikoho není dobrý. A protože se problém vždy lépe řeší v kolektivu – více hlav více ví, sešli jsme se sousedy (kromě sousedů z přízemí, kteří s mytím oken problém nemají, protože jim stačí si venku přistavit k oknu štafle a je to) a diskutovali jsme o naší situaci. Našel se mezi nimi jeden, který už dříve spolupracoval s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha, moc si ji chválil a říkal, že se zabývá také výškovým mytím oken.

Čištění solárních panelůMytí fotovoltaických panelů

Někteří sousedé neměli zájem o placenou službu, ale my, kdo jsme se na firmu obrátili, jsme zcela spokojení. A SERVIS nám jezdí v pravidelných intervalech okna mýt, zvládne to najednou pro celý dům. Překvapivé je, že okna, která umyjí, vydrží vždy mnohem déle čistá než zbylá malá okna, která si myjeme sami. Je to pravděpodobně technikou leštění na sucho.

Mytí výškových budovMytí prosklených balkonů

Další věc je, že okna vyčistí i lépe než my. Mycí četa to už asi má holt v ruce a více si s tím vyhraje. Nemůžeme se s nimi vůbec měřit. Mytí oken Praha.

Mytí skleněných lodžií

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *