umývanie okien vo výške

Vysoké stropy a velká okna – dokážete je kvalitně umýt? Mytí oken ve výšce Praha

výškové práce PrahaPřestěhováním do centra města jsme s přítelem začali další kapitolu našeho života. Začali jsme si mnohem více užívat volného času a využívat lákadel, která centrum města nabízí. K tomu se přidalo krásné bydlení v prostorném a prosvětleném bytě. Starý cihlový dům, ve které se náš nový byt nacházel, vypadá velice reprezentativně a už na první pohled nás oslovil. Dispozice bytu jsou také velice příjemné. V prostorném bytě s vysokými stropy si připadáme jako na zámku.výškové mytí oken cena Praha
Jenomže jednu nevýhodu to přece jen má. O složitosti vytápění takových pokojů nejsou spory, ale to nás až tak netrápí. Problematičtější je to s mytím oken, která jsou příliš vysoká na to, aby je bylo možné umýt zevnitř bytu. A na to, aby je člověk dokázal umýt zvenčí, by potřeboval lepší vybavení než jen žebřík. Vzhledem k tomu, že bydlíme v nejvyšším – čtvrtém patře, není mytí oken z žebříku reálné.

 

Jedinou naší nadějí se stala firma se zaměřením na výškové mytí oken…

výškové leštění oken cena Praha
Jedinou naší nadějí se stala firma se zaměřením na výškové mytí oken. Předpokládala jsem, že takovým firmám nebude stát za to se někam trmácet kvůli pár oknům. Z toho, co jsem věděla, myjí tyto firmy většinou okna kancelářských budov a obchodních center. leštění oken cena PrahaMy jsme ale měli štěstí s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Přijala naši objednávku a vůbec se nezdálo, že by byl v menším počtu oken háček.
V daném termínu se k nám zaměstnanci výškové práce Praha dostavili a z montážní plošiny si jednoduše zajistili přístup k oknům, která umývali velice pečlivě, a přesto nijak pomalu. Některé triky jsem se od nich dokonce přiučila. Především jsem si zapamatovala jejich zásadu neleštit okna na mokro a nepoužívat leštidlo, očividně je to bez toho mnohem lepší, okna se mnohem více lesknou. Pracovníci A SERVISU nás svými výkony okouzlili, těšíme se na jejich příští návštěvu.

výškové čištění oken Praha

výškové mytí oken Praha

výškové práce Praha

leštění oken ceník Praha

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *