výškové práce Pardubice

Výškové mytí oken Pardubice, jako záruka skvěle umytých oken

Naše paní uklizečky…

výškové mytí okenNaše oddělení bylo z kapacitních důvodů přesunuto do nově pronajatých kancelářských prostor v historickém centru města. Je to stará cihlová budova s velkými místnostmi, vysokými stropy a obrovskými okny. Museli jsme kvůli tomu přehodnotit úklid budovy. Naše paní uklízečky už nezvládaly mýt tak ohromná okna, především schodiště se stalo pořádným oříškem. Tam nebylo možné umýt okna ani za pomocí štaflí. Mytí se tak musí provádět jedině zvenčí. Nebyla jiná možnost, než ubrat práci uklízečkám. A poohlédnout se po spolupráci s kvalifikovanou firmou se zaměřením na výškové mytí oken. Výškové práce Pardubice. mytí oken pomocí horolezeckého vybavení

Výškové práce Pardubice…

kvalitní mytí okenNejpřesvědčivěji působila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Pardubice, která nás utvrdila v tom, že práci zvládne kvalitně. Že jsme se v nich nespletli, jsme zjistili záhy. Z montážní plošiny se pracovníci postarali o dokonalé umytí a vyleštění všech oken budovy. Okna jsou, stejně tak jako celá budova, starší a chatrnější, proto je potřeba pracovat s velkou opatrností. Ale to všechno zaměstnanci A SERVISU zvládají. A ještě k tomu dokáží okna umýt tak pečlivě a skla vyleštit tak perfektně, že se zdá, jako by to všechno prováděli jen nějakým kouzlem.

Firmu bych doporučil…

koho poptat na mytí oken v PardubicíchDíky flexibilnosti firmy jsme měli zajištěno umytí oken v době, která nejméně omezovala náš provoz. Naplánovalo a zvládlo se to tak, aby se okna neumývala v době, kdy k nám přicházeli lidé. Skoro to vypadá, jako kdyby u nás okna nikdo neumýval, a přitom jsou vždy dokonale čistá. Firmu bych bez váhání komukoli doporučil. Jestliže hledáte opravdové profesionály, kteří si svou práci zvládnou bez chybičky. A ještě k tomu skvěle komunikují a vycházejí vstříc, jak jen to jde, pak jste na správné adrese. Určitě i my bychom se od nich mohli učit, jak lépe přistupovat k práci a dosahovat co nejlepších výkonů.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *